Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaayyy inşallah yaaa valla belki sizi kızdırabilir bu ama öyle değilse bile cahilliğime verin çok da eski değilim ben bu konularda ama kimyasal bi kere olmuş sonuçta bence bu bi daha olabileceğine, olmaması için sebep olmadığına çok güzel bi işaret o yüzden hemencecik olur inşallah sizin de

İnşallah kuzum kimyasal gebelik 7 ay önce olmuştu en azından hamile kalabiliyorum diye teselli etmiştim kendimi ama üstüne 2 kere daha femara denedim negatif oldu ovülasyon testi ile denedim yine negatif inşallah evlatlarımıza bu ay kavuşuruz

İnşallah inşallah mutlaka haberi alırsanız buraya da yazın siz test yaparken ben haka bekleme süresinde olacağım için inşallah çıkar bana da umut olursunuz :)

İnşallah kuzum buraya mutlaka atarım sendende güzel haberlerini bekliyorum kaç yumurtan oluştu ilişki günlerin nasıldı?
Yaaa benim 4 yumurtam oluşmuş iki 20 iki de 22 mm varmış bunların dışında biraz daha küçükler de var dedi doktor hatta toplam 20 tane en az dedi çoğul bile olabilir bu ay bekliyorum ben dedi.. adetimin 13. Gününde gördü yumurtalarımı 14ünde sabah iğne vurdum kendime.. 15inin akşamına denk geliyordu (36saat) ilişki önerdi sonrasında da günaşırı devam dedi öyle bi umut verdi ki kendimi olmazsaya hazırlayamıyorum hiç şimdi ilk denenemde olmazsa bu kadar yumurtayla olmadı kesin başka şeyler var diye kendimi darlıycam biliyorum ay çok zormuş bu işler

Evet kuzum gerçekten çok zor ama olmazsada hiç üzülme bir dahakine femara denersin bence o daha etkili bir ilaç ama inşallah gerek kalmaz bu ay pozitifi görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…