Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

14. gün test yapmıştım negatifti. Daha da hiç yapmadım.
16-17.gun bile pozitif yazan gördüm ben forumda geziyorum negatif testimden beri. En temiz gidip kan verin emin olun yine de yoksa o zaman Dr a kontrol olun derim. Dr adet söktürücü verdi ben kullanmadım bekledim kanda pozitif çıktı diyen bile var. Önce kanda baktirip emin olun nolur nolmaz

Üzülmeyin daha regl olmadınız ümid var belki 16.17.ci günde bilen pozitifi görenler olmuş
Benim regl gelince göğüs ağrım olur o yok diye Bi ümit bekliyorum ama kasık ağrılarım var ara ara giriyor regl olcak gibi o yüzden bilemiyorum regl olmadıkça elimdeki testleri yapcam sabah

Benim regl gelince göğüs ağrım olur o yok diye Bi ümit bekliyorum ama kasık ağrılarım var ara ara giriyor regl olcak gibi o yüzden bilemiyorum regl olmadıkça elimdeki testleri yapcam sabah
Yapın siz yine testleri takip de kalın benim de göğüs ağrım başladı sol kasık ağrım ve şişkinlik var hayırlısı

Herhangi bir belirtin var mı şuan? Eğer hayalet çizgi gördüysen koyulaşabilir bence ya çünkü henüz erken idrarda belli olması için

Herhangi bir belirtin var mı şuan? Eğer hayalet çizgi gördüysen koyulaşabilir bence ya çünkü henüz erken idrarda belli olması için
Sadece ara ara kasık ağrısı yaşıyordum bugün regl geliyor dedim ama geçti son 2-3 saattir sanci da yok. Regl oldugumda sol tarafim ve orta agrir ama bu sefer bi saga bi sola bi ortaya agri giriyor. Bi de normalde regl olmadan önce göğüs ağrım muhakkak olur o da yok hala beni umutlandıran şey onun olmaması

İlk 15 dk baktım göremeyince attım kenara bilmiyorum yarim saate kadar degerlendirilebilir yazıyor ama bakmadım dikkatli bi şekilde. Dışarıdayım dönünce kuruma çizgisi falan olmuş mu ona bakabilirim anca ama o da zaten yanıltıcı olur

Benimde ikinci iğnem bu olmazsa ne yapmayı düşünüyorsun benim kafam çok karışık acaba kendi haline mi bıraksam diyorum çok düşünüyoruz da o yüzden mi olmuyor
Ben bi yandan kendi haline bırakayım diyorum bi yandan rahim filmi mi çektirsem en azından diyorum. Korkuyorum ama anestezi falan gerekiyor diye. Kararsizim sen ne düşünüyorsun. Çok kişi var düşünmeyi bıraktığı ertesi ay hamile kalan ama ciddi ciddi kafadan atmak lazım. Ben ücretsiz izin almıştım işe geri dönüş yaparım artık ay sonu ya da diğer ayın ortası gibi. Zaten bu durumda yumurta takibine gitmem mümkün olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…