Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İğnenin kaçıncı günü o önemli Bi de birebir regl belirtisiyle aynı olup hamile olan da çok kişi var kırmızılar gelmesin de 😅
Sizin yumurtlama akıntınız olmuşmuydu benim geçen ay beyaz akıntım oldu bu ay şeffaf saydam akıntı ardında kasık ağrısı yumurtam iğnenin 3.cü günü çatladı sanırım.

Bilmiyorum ki belkide öyledir beklemek zor valla
6-12 gün arası yerlesme sancisi olabiliyor diye okudum biraz arastirmistim da😅 benim 7. Gün olmuştu sonra geçti. Bugün de gündüz vardı bilmiyorum bu sefer regl şüphesi başladı günü yaklaştığı için 😅 ama seninki geçer bence daha regle çok olduğu icin

Sizin yumurtlama akıntınız olmuşmuydu benim geçen ay beyaz akıntım oldu bu ay şeffaf saydam akıntı ardında kasık ağrısı yumurtam iğnenin 3.cü günü çatladı sanırım.

2.ci günü pardon
Ben ayın 4 ünde akşam yaptım iğneyi. Ertesi gün ve sonraki gün o akıntı oldu. Yumurtlama sancısı 6 sinda yaşadım 36. Saat zaten 6 sına denk geliyordu. O yüzden o günden düşünerek bugün 12. Gün mü saysam döllenme ve idrar testi açısından diye kafam karışıyor eğer öyle sayarsam umudum sürecek 2-3 gün daha şansım var diyebilirim 🙈

Ben ayın 4 ünde akşam yaptım iğneyi. Ertesi gün ve sonraki gün o akıntı oldu. Yumurtlama sancısı 6 sinda yaşadım 36. Saat zaten 6 sına denk geliyordu. O yüzden o günden düşünerek bugün 12. Gün mü saysam döllenme ve idrar testi açısından diye kafam karışıyor eğer öyle sayarsam umudum sürecek 2-3 gün daha şansım var diyebilirim 🙈
Bende öyle sayıyorum mantıklı olan döllenme olduğu gün sayılması inşallah umud regl olana kadar var daha regl olmadık 😌

Ben i

Ben iğne gününü de saydım ayın 9 un da iğne olmuştum saymazsam 8.gün benim daha varmış ya😀
Igne günü sayılmıyor zaten 🤭 senin yerlesme sancısı olabilir bak benim de öyle oldu iste 7. Gun eğer bugün negatif gormeseydim kesin derdim de buna 🥲 bakalım hayırlısı 😊

Ben i

Ben iğne gününü de saydım ayın 9 un da iğne olmuştum saymazsam 8.gün benim daha varmış ya😀
Igne günü sayılmıyor zaten 🤭 senin yerlesme sancısı olabilir bak benim de öyle oldu iste 7. Gun eğer bugün negatif gormeseydim kesin derdim de buna 🥲 regl olursam igneden oluyor demek diycem. bakalım hayırlısı 😊 senin hala yerlesme sancisi olabilir ama inşallah ikimizin de yerlesme sancisi olmustur😊

Igne günü sayılmıyor zaten 🤭 senin yerlesme sancısı olabilir bak benim de öyle oldu iste 7. Gun eğer bugün negatif gormeseydim kesin derdim de buna 🥲 regl olursam igneden oluyor demek diycem. bakalım hayırlısı 😊 senin hala yerlesme sancisi olabilir ama inşallah ikimizin de yerlesme sancisi olmustur😊
Hadi bakalım inşallah ya 😌

Ben bi yandan kendi haline bırakayım diyorum bi yandan rahim filmi mi çektirsem en azından diyorum. Korkuyorum ama anestezi falan gerekiyor diye. Kararsizim sen ne düşünüyorsun. Çok kişi var düşünmeyi bıraktığı ertesi ay hamile kalan ama ciddi ciddi kafadan atmak lazım. Ben ücretsiz izin almıştım işe geri dönüş yaparım artık ay sonu ya da diğer ayın ortası gibi. Zaten bu durumda yumurta takibine gitmem mümkün olmayacak 🥺
Ben ağustosta çektirdim burada okuyunca korkmuştum hiç öyle olmadı canım hiç acımadı çeken doktorda çok tatlıydı 20 dk sürdü bence bir çektir eğer bi sıkıntı varsa boşa zaman kaybetmiş olmazsın bana doktorum şöyle dedi rahim filmini sadece tanı koymak için kullanmıyoruz aynı zamanda tedavi yöntemi bizim için. Kafadan atmak çok zor ya benim aklım hep orda

Merhabalar bende 6 eylül akşamı vuruldum ovitrelleyi. Hafif bi gribim var bugünde mantar oldum tahminimce. Kaşıntı ve akıntı var. Birkaç gün daha bekleyip asm den antibiyotik alacağım sanırım. Bat 22 23 eylül civarı

Ben ağustosta çektirdim burada okuyunca korkmuştum hiç öyle olmadı canım hiç acımadı çeken doktorda çok tatlıydı 20 dk sürdü bence bir çektir eğer bi sıkıntı varsa boşa zaman kaybetmiş olmazsın bana doktorum şöyle dedi rahim filmini sadece tanı koymak için kullanmıyoruz aynı zamanda tedavi yöntemi bizim için. Kafadan atmak çok zor ya benim aklım hep orda
Ya cesaret verdin teşekkür ederim. Evet hafif tıkanıklık varsa açıyor bir de ilk 3 ay gebelik şansını arttırıyor dimi

Merhabalar bende 6 eylül akşamı vuruldum ovitrelleyi. Hafif bi gribim var bugünde mantar oldum tahminimce. Kaşıntı ve akıntı var. Birkaç gün daha bekleyip asm den antibiyotik alacağım sanırım. Bat 22 23 eylül civarı
Merhaba hamilelik şüphesi varken enfeksiyon durumunda ne yapılıyor bilmiyorum, kadın dogum doktoruyla görüşmek iyi olur aslında ilerlemeden mantar varsa birsey yapılabiliyorsa bu durumdayken

Merhaba hamilelik şüphesi varken enfeksiyon durumunda ne yapılıyor bilmiyorum, kadın dogum doktoruyla görüşmek iyi olur aslında ilerlemeden mantar varsa birsey yapılabiliyorsa bu durumdayken
Sirkeli suya oturdum çörek otu yağı içtim bunlar enfeksiyona alerjiye birebir tabi arada düzenli kullanım önemli.

Hadi bakalım inşallah ya 😌
Hayalet cizgi çıktı bekledikce daha belirgin oldu ama kamera algılamıyor birsey var mı ki acaba ya dunkunu de inceledim kuruma çizgisi olmuş belli belirsiz Bi şekilde onu da atabilirim bakmak istersen

Eklentiler

• Screenshot_20240918_104712_Gallery.jpg
    Screenshot_20240918_104712_Gallery.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20240918_104026_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20240918_104026_Photo Editor.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 8
Hayalet cizgi çıktı bekledikce daha belirgin oldu ama kamera algılamıyor birsey var mı ki acaba ya dunkunu de inceledim kuruma çizgisi olmuş belli belirsiz Bi şekilde onu da atabilirim bakmak istersen
Ben çizgiyi gördüm var bence yarın da test yaparsınız gün gün takip edin dünkünüde atın onada bakalım bu arada testin markası nedir

X