Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ben çizgiyi gördüm var bence yarın da test yaparsınız gün gün takip edin dünkünüde atın onada bakalım bu arada testin markası nedir
Üstteki dün, alttaki bugün. Miratech bu başka bulamadım buralarda çok yere baktım da

Eklentiler

• Screenshot_20240918_112100_Gallery.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 21
Alttakinde var gibi ilaç etkisi değildir yarın bir daha yap inşallah koyulaşır
İnşallah ya umutlanip üzülmek istemiyorum ama dünden daha belirgin gibi ve dün 20.dk da bomboştu bunda hayalet gibi emin olamadım aklım mı oynuyor benimle dedim testin içini açtım o yüzden. Dün açmamıştım ama

Yumurtlama gününden itibaren 13. Gün.. eski döngü geçerli değil ama olsaydı 5 gün var. Su içmek bile etkiliyor bilmiyorum ki ikisi de sabah ilk idrarla ama. Yarın daha net olur muhtemelen varsa dimi
Bence yeni yeni oluşuyor gittikçe koyulaşır yarın da yap bakalım.

Regle kaç gün kaldı
Bencede umud var inşallah hamilesinizdir Benim olmicak gibi göğüs ağrım başladı ve sivilceler çıktı

Bencede umud var inşallah hamilesinizdir Benim olmicak gibi göğüs ağrım başladı ve sivilceler çıktı
İnşallah birebir regl belirtileri yaşayıp hamile olanlar çok fazla var bi de günün daha erken yani iğne etkisinden de olabilir onlar regl değildir günü gelmedi ki

Bugün tekrar test yaptın mı son durum ne? ben şubat ayında anestezisiz rahim filmi çekildim, biraz ağrılı bir işlem ama acı eşiğin yüksekse dayanabilirsin çünkü kısa sürüyor, ilaç biraz ağrı yapıyor eğer acı eşiğin düşük ise anestezili yaptır hiç uğraşma

Benim yaşadığım regl agrisi gibidir en fazla ona da ağlaya ağlaya dayanıyorum her ay yaptım evet biraz geriye bakıp konuşmaları görebilirsin fotoyu tekrar atayım senin için. Üstteki dün, alttaki bugun. Bugün yaptığımı 2. Fotoya tek olarak attım. Yarın Bi daha yapcam koyulasma olacak mı yoksa silinecek mı iyice gorcez

Eklentiler

• Screenshot_20240918_112100_Gallery.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20240918_105520_Gallery.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 13
Ay pardon ya sayfayı yenilemeden cevap yazmışım diğer mesajları göremedim o yüzden umarım yarın daha da koyulaşır çizgi. Ben de önümüzdeki hafta test yapıcam tam 14 gün olunca, bu iki gündür sağ ve sol tarafımda ağrılar oluyor acaba yerleşmeden dolayı mı iğneyi 11 eylülde olmuştum bugün tam 1 hafta oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…