Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Herkesin vücudu farklı ilaçlar benim göğsümüde büyütüyor bu yüzden anlayamıyorum benim normalde regl 10 gun kala büyür hassaslaşır. Takip de kalın bence bu ay olcak sizin öyle hissediyorum
Evet evet benim de 1 hafta kala falan öyle olur. Bu ilaçların tek faydası iştah açması oldu zayıfım çünkü biraz daha iyi olmaya başladım

Evet bende okudum bu dediklerinizi en iyisi rahim filmi çektirmek hormonlarınız nasıl
Benim sadece prolaktin sıkıntılı o da ilk bakıldığında regl dim. Ona bağlı yüksek olabilir dedi 60 lardaydi. 2 hafta Sonra falan 30 larda geldi takip edelim başka şeye gerek yok şu an dedi. Stresten bile yüksek cikabiliyormus ben tekrar bıktırmadim çünkü zaten stresliyim pek birsey değişmeyecek. Eşimin de spermiyogram normal çıktı. Sizde nasıl hormonlar

Benim bu şekilde hormonlar doktor normal dedi ama bende pcos ve
Çikolata kistim ve var maalesef

Eklentiler

• 3CAF4DEA-7EDE-4D1D-B5AF-06EB200BC47F.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 14
30 da iyi kardeşimin 50 lerdeydi doktor iyi demişti

Kist konusunu bilmiyorum ama pcos lar bu tedaviye daha kolay yanıt veriyor deniliyor. Hormonların normal olması da çok iyi zaten
Takibe aldı doktor kistim küçük ama gebeliği zorlicağını söyledi pcos ve kistin ama ben pozitif düşünüyorum üzülmüyorum hayırlısı olur inşallah ikimizin de bu ay

İşe yürüyerek gidiyorum etkisi fazla daha fazla almamaya özen göstercem artık ben daha çok kiloluydum 68 den düştüm bu kiloya
Biraz porsiyonlara dikkat edin, yemegin başında tabağınıza koyup ekmeği de dahil onlardan başka almayın. Ortada servis olup devamlı koyup devam edince insan ne kadar yediğini bilemiyor. Yemeğe çorbayla başlamak, her öğün salata mutlaka bulundurup onu da yağsız yemek, yemeklerin yağsız yerinden tabaginiza koymak, yemeğin suyuna ekmek banma huyunuz varsa susuz kısmından almak. Böyle şeylere dikkat edin öğün atlamayın hele de kahvaltıyı. Diyetisyenlik okudum henüz mesleğime başlamadım yeni mezunum ama genel birkaç öneri yazmadan geçemedim daha çok yazarım da sıkmak istemem

Bunların hepsini bırakmıştım ben çayıma şeker atıyordum bıraktım bir anda asla şeker kullanmıyorum tatlıyı sevmem zaten yemiyorum ekmeyi komple çıkarmıştım ama ilaç içmeye başladıktan sonra tekrar yemeye başladım paketli gıdaları da bıraktım arada yiyorum 5 den sonra hiç bişi yemiyorum kendime bir gun ayırdım ödül günü olarak istediğimi yiyorum böylelikle 12 kilo verdim ama bu aralar bunları yapamıyorum ilaçlar iştahımı açtı ama dikkat edicem teşekkür ederim yazdıklarınızda dikkate alıcam

Yaptıklarınız da doğru ama sadece şu kısım hatalı o da ekmek tokluk sağlıyor beyaz ekmek dışında sevdiğiniz bir ekmek kepekli tam tahıllı vs çeşit çeşit var zaten. İnce dilimi sayı hesabı tuketebilirsiniz. 3 kasık bulgur pilavı ya da makarna yerine 1 ince dilim esmer ekmek olabilir mesela. Zevkinize kalmış rica ederim

Ekmek yerine dediğiniz gibi karbonhidradı bulgur Veya pilavdan 3 4 kaşık yiyerek karşılıyordum çünkü vücudun karbonhidrata ihtiyacı var arada tam buğday yiyordum oda bir dilim

Pcos olduğum için ömür boyu yediklerime dikkat etmem lazım kendimi çok kısıtlamadan

Birde sürekli kalori hesabı yapıyordum bunun da zayıflamamda çok katkısı oldu tüm yiyeceklerin kalorisini bilincinde olmak da etkili.

Ekmek yerine dediğiniz gibi karbonhidradı bulgur Veya pilavdan 3 4 kaşık yiyerek karşılıyordum çünkü vücudun karbonhidrata ihtiyacı var arada tam buğday yiyordum oda bir dilim

Pcos olduğum için ömür boyu yediklerime dikkat etmem lazım kendimi çok kısıtlamadan

Birde sürekli kalori hesabı yapıyordum bunun da zayıflamamda çok katkısı oldu tüm yiyeceklerin kalorisini bilincinde olmak da etkili.
Yani daha önce başarmış olduğunuz için zaten yine yaparsınız istikrarlı olun yeterli konuştuklarımıza da dikkat ederek ve tabi bol su da unutmadan inşallah bu ay olur bu stresten kurtuluruz hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…