Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Bence erken koyulaşır erken yapmışsınız 14.gün yapın kesin sonucu gösterir

Belirtileriniz varmı
Dayanamadım bir de kan vermeye gitmek istemiyorum eşime de boşuna beklenti yaratıyorum koyulasma olursa giderim ama ona da ümitli değilim bilmiyorum yani
ümidinizi kaybetmeyin lütfen erken şuan 2 gün sonra kan verin bence gebelik var

Belirtileriniz varmı

ümidinizi kaybetmeyin lütfen erken şuan 2 gün sonra kan verin bence gebelik var
Belirti yok sadece fazla eğilip kalkıp iş yaparsam kasıklarım rahatsız edecek kadar ağrıyor oturma ihtiyacı duyuyorum. İnşallah bakalım ya ama gecen ay gunlerce testlerim daha belirgin olduğu halde kanda negatif geldi o yüzden bilemiyorum. Test bekledikce hafif pembeleşti kanda hala ilaç var demek ki

Geç döllenme değilse çıkar gebelik varsa ilk kana sonra idrara çıkıyor
İnşallah vardır bu ay da olmazsa bırakacağım tedaviyi. Ücretsiz izindeydim işe dönüş yapacağım artık çünkü çalışırken istediğim sıklıkta gitme şansım olmayacak yumurta takibi vs için. Akışına bırakırım artık

Belki gebelikten ötürü silik çıktı testiniz benim geçen ay 10.cü günde negatifti hiç bişi yoktu 4 gun sonrada reglm geldi zaten belki iğne etkisi geçmiştir ama kanı 2 gun sonra verin bence net olsun üzülmeyin sonra regl olana kadar ümid vardır kaybetmeyin ümidinizi

Bende bırakıcam tedaviyi ara vercem ilaçlar çok ağır geliyor bünyeme özellikle klomen hormon yükleniyor sonuçta vücuda baş donmesi mide bulantısı çok yaptı bende zaten olmazsa rahim filmi çekcez dedi doktor rahim filmi çektirip 2 3 ay vücudumu dinlendircem

Benim 11 12 13 14. Günler silik çıktı. 14. Gün man verdim 1,88 geldi sonra gece lekelenmem başladı 15. Gün regl oldum tamamen yani hiç sıfırlanamamış bende geçen ay o ilaç. O yüzden ilaçtan diyorum

Bana da ağır geliyor takip de yapamiycam Bi anlamı kalmıyor. Rahim filmi özelde mi cektireceksiniz nasıl oluyor ücret vs Bi de anestezili miymis ben de aslında filmi çektirmek istiyorum olmazsa

Benim 11 12 13 14. Günler silik çıktı. 14. Gün man verdim 1,88 geldi sonra gece lekelenmem başladı 15. Gün regl oldum tamamen yani hiç sıfırlanamamış bende geçen ay o ilaç. O yüzden ilaçtan diyorum
Ozaman geç atıyor vücudunuz olsun ümidsiz olmayın pozitif düşünün pozitif olsun

Bana da ağır geliyor takip de yapamiycam Bi anlamı kalmıyor. Rahim filmi özelde mi cektireceksiniz nasıl oluyor ücret vs Bi de anestezili miymis ben de aslında filmi çektirmek istiyorum olmazsa
Bence rahim filmi şart tüpler açık mı değilmi bi sorun varmı ona göre tedaviye başlanır aslında sormadım ücretini tedavimi özel hastanede yaptırıyorum bu ay olmazsa fiyatı sorarım anestezi yle oluyor sanırım biraz araştırdım da acılı bi işlemmiş birde pahalıdır bence

Bol su da içmeye gayret ediyorum bu ay daha fazla ictim hatta anlamadım ki pozitif düşünmek istiyorum ama sonra negatif gelince üzülmek de istemiyorum. Şu an göğüslerde hicbirsey yok mesela. Geçen ay sonradan başladı ve regl oldum zaten. Onu da takip ediyorum

Herkesin vücudu farklı ilaçlar benim göğsümüde büyütüyor bu yüzden anlayamıyorum benim normalde regl 10 gun kala büyür hassaslaşır. Takip de kalın bence bu ay olcak sizin öyle hissediyorum

İnternette arattım da 4 bin ile 8 bin arasi diye yazıyordu Bi yerde ama doğru mu bilmiyorum. Kimisi ağrılı demiş kimisi anestezisiz ve hiçbir ağrı duymadan çok kolay çekildi demiş. Sanırım tuplerde tıkanıklık olanlarda o baskı hissi oluşup ağrı yapıyormuş eğer yazanlar doğru yazmışsa böyle yorumlar gördüm. Dr uma ben de sormayı düşünüyorum iznimi bozmadan çektirmek mantıklı olabilir. Bir de filmi çekilince ertesi 3 ay gebelik şansı yüksek oluyormuş, hafif tıkalı olanlar da film çekilirken açılıyormuş

Evet bende okudum bu dediklerinizi en iyisi rahim filmi çektirmek hormonlarınız nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…