Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Biraz porsiyonlara dikkat edin, yemegin başında tabağınıza koyup ekmeği de dahil onlardan başka almayın. Ortada servis olup devamlı koyup devam edince insan ne kadar yediğini bilemiyor. Yemeğe çorbayla başlamak, her öğün salata mutlaka bulundurup onu da yağsız yemek, yemeklerin yağsız yerinden tabaginiza koymak, yemeğin suyuna ekmek banma huyunuz varsa susuz kısmından almak. Böyle şeylere dikkat edin öğün atlamayın hele de kahvaltıyı. Diyetisyenlik okudum henüz mesleğime başlamadım yeni mezunum ama genel birkaç öneri yazmadan geçemedim 😂 daha çok yazarım da sıkmak istemem😂
Yani daha önce başarmış olduğunuz için zaten yine yaparsınız istikrarlı olun yeterli konuştuklarımıza da dikkat ederek ve tabi bol su da unutmadan😊 inşallah bu ay olur bu stresten kurtuluruz hayırlısıyla
Amin inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• 20240916_140725.jpg
    20240916_140725.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 20
Bence var hamilesiniz 🎈çok net belli çizgi diğer attığınız daha silikti bu resmen koyulaşmış tebrik ederim 🥳
Ya malesef bu biraz bekledikten sonra ama düne göre bize de daha koyu gibi geldi cok belirgin fark olmasa da.. yarın tekrar yapacağım 🥹 inşallah o zaman tebrigini kabul etmek nasip olur🥲🤲

Bence var hamilesiniz 🎈çok net belli çizgi diğer attığınız daha silikti bu resmen koyulaşmış tebrik ederim 🥳
Üstteki dün yaptığım, bekledikce sonradan çizgi oluşmuş tabi kurumaya bağlı. Alttaki bugünün. İlk 5 dk da belirdi gölge gibi, 10. Dk da zorlanmadan secebiliyorduk bilmiyorum ki umutlanmak istemiyorum geçen ay da böyle oldu🥺 şimdi çok net çıkmıyor akşam evin ışıkları da gündüz gibi değil simdi daha belirgin gündüz attığımdan aslında. İlaç vücudumda kalmasın diye su içmekten Bi hal oldum ama hala ilaçtan sanırım bunlar diyorum gel git yasiyorum 🥲 her gün yapcam koyulasma görür ve regl olmazsam kan veririm zaten. Yoksa hastaneye boşuna gitmiycem

Eklentiler

• 20240916_181258.jpg
    20240916_181258.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 15
Üstteki dün yaptığım, bekledikce sonradan çizgi oluşmuş tabi kurumaya bağlı. Alttaki bugünün. İlk 5 dk da belirdi gölge gibi, 10. Dk da zorlanmadan secebiliyorduk bilmiyorum ki umutlanmak istemiyorum geçen ay da böyle oldu🥺 şimdi çok net çıkmıyor akşam evin ışıkları da gündüz gibi değil simdi daha belirgin gündüz attığımdan aslında. İlaç vücudumda kalmasın diye su içmekten Bi hal oldum ama hala ilaçtan sanırım bunlar diyorum gel git yasiyorum 🥲 her gün yapcam koyulasma görür ve regl olmazsam kan veririm zaten. Yoksa hastaneye boşuna gitmiycem
Bence var yarın da tekrarlayın bakalım

Evet benziyor ama Allahtan ümid kesilmez 🙏🏻
Elbette🤲 biraz önce regl gibi sanci girdi çok moralim bozuldu. Geçti ama şimdi bir de geçen ay göğüs ağrım başlayıp regl olmuştum, farklı olarak göğüs ağrım yok. Benim regl önü belirtisidir göğüs ağrısı. Bakalım inşallah olmaz. Senin geçti mi sancı

Elbette🤲 biraz önce regl gibi sanci girdi çok moralim bozuldu. Geçti ama şimdi bir de geçen ay göğüs ağrım başlayıp regl olmuştum, farklı olarak göğüs ağrım yok. Benim regl önü belirtisidir göğüs ağrısı. Bakalım inşallah olmaz. Senin geçti mi sancı
Benim geçmedi ya ağrı gidip geliyor yorgunluk ve sırt ağrısı var reglme daha 10 gün var reglniz nezaman moreliniz bozulmasın gebelik belirtisidir belki.

Benim geçmedi ya ağrı gidip geliyor yorgunluk ve sırt ağrısı var reglme daha 10 gün var reglniz nezaman moreliniz bozulmasın gebelik belirtisidir belki.
Ama igne olunca regl düzeni değişiyor yani iğneden sonra 14. Günden itibaren artık her an regl olma ihtimali var. Bugün iğnenin 12. Gunu benim artık eğer gebelik yoksa regl yaklaşıyordur🥲

X