Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Kızlar selammm ben de dün gece çatlatma iğnesi vurundum çok kötü kasık ve bel ağrısı yaşıyorum şu an bunlar normal mi daha 24 saat bile olmadı vurulalı

Kızlar selammm ben de dün gece çatlatma iğnesi vurundum çok kötü kasık ve bel ağrısı yaşıyorum şu an bunlar normal mi daha 24 saat bile olmadı vurulalı
Merhabalar çok normsl bende sizin gibiydim yumurtalar çatladığı için batma ve ağrılarım oldu ama ilerledikçe ağrılarım kayboldu

Merhabalar çok normsl bende sizin gibiydim yumurtalar çatladığı için batma ve ağrılarım oldu ama ilerledikçe ağrılarım kayboldu
Ayy teşekkür ederim 💗 yani yumurtalarım çatlamış oluyor demek öyle mi... Bana 36 saat sonra ilişki demişlerdi o yüzden böyle erken olmasına şaşkınım ama çatladıysa o zaman galiba bugün halletmek lazım bu işi?... Bir de siz kaçıncı gündesiniz diğer belirtileriniz nasıl oldu acaba?

Kızlar selammm ben de dün gece çatlatma iğnesi vurundum çok kötü kasık ve bel ağrısı yaşıyorum şu an bunlar normal mi daha 24 saat bile olmadı
Evet normal bende aynı şekildim adet olana kadar da devam etti

Ayy teşekkür ederim 💗 yani yumurtalarım çatlamış oluyor demek öyle mi... Bana 36 saat sonra ilişki demişlerdi o yüzden böyle erken olmasına şaşkınım ama çatladıysa o zaman galiba bugün halletmek lazım bu işi?... Bir de siz kaçıncı gündesiniz diğer belirtileriniz nasıl oldu acaba?
Herkes adet oldu malesef

Rica ederim 😇 bende 19’unda vuruldum vurulduğum gün ilişki önerdi hamile kalma günün dedi kasıklarımda ağrı çok vardı ama mecburen denedik sonra 1 dolu 1 boş şeklinde yaptık sonra da öyle devam ettik belim çok ağrıyordu ve kasıklarımda batma oluyordu 30’unda adet döngüsüne girdim ve yarında adet günüm gösteriyor takvimde lekelenme vs olmadı testte yapmadım beklemedeyim şu an belimde ve bacaklarımda ağrı var ya olumlu ya olumsuz göreceğiz 🙏☺️
Merhaba iğne olunca 14. Günden itibaren regl olabilir yani normal regl düzeni gibi olmuyor artık o ay
ben 19 unda vuruldum takvime göre 30 unda döngüme girdim yarında adet günü gösteriyor lekelenme vs olmadım merak ettim testte yapmadım hiç

Olabiliyor ya 36 saat diyorlar ama 12-40 saat arası olabiliyor diye netten okudum. Yumurta 12-24 saat canlı kalabiliyormus bir de. Bize iğne günü ve ertesi günü değerlendirin demişti Dr size nasıl söyledi peki?

ben 19 unda vuruldum takvime göre 30 unda döngüme girdim yarında adet günü gösteriyor lekelenme vs olmadım merak ettim testte yapmadım hiç
Artık takvim geçerli değil bu ay iğne vurulduğu icin. İğnenin ertesi günü 1. Gün kabul edip 14. Gün test yapabilirsin Dr bana öyle söylemişti kan vermiştim

Evet çünkü erken yapınca iğnenin etkisiyle yalancı pozitif verebiliyor üzücü oluyor sonradan negatif gelirse
Ama ben kimyasal gebelik geçirdiğim zaman adetim 3 gün gecikmişti ve test yapmıştım bet çıkmıştı hem erken hem kasette sonra da kan verdim orda da çıkmıştı aklım karıştı herkes bir şey söylüyor 🤭

İyi akşamlar bütün mesajlarınızı okudum bende klomen kullanıp oviterlla yaptırdım bu ay ve 3. İgnem doktor bu ay iki tane iğne önerdi bir gün arayla bende polikistik over var o yüzden yumurtalarım çok geç catliyor neyse iğneden sonra ilişki günleri verdi ilk iğneyi yaptirali bugün 7. Gün diğer iğnenin de 6. Günü ama sağ kasığımda sancılarım oluyor ve bel ağrılarım başladı ve 3 gündür karnım o kadar sistiki beni gören 4 aylık hamile sanar. Acaba aranızda böyle belirtleri olan var mı korkuyorum acaba kist mi oluştu diye

Ama ben kimyasal gebelik geçirdiğim zaman adetim 3 gün gecikmişti ve test yapmıştım bet çıkmıştı hem erken hem kasette sonra da kan verdim orda da çıkmıştı aklım karıştı herkes bir şey söylüyor 🤭
İğnenin kaçıncı günüydü o önemli bir de herkesin vücudundan atılma süresi aynı olmuyor. Benim silik çıktı 11-12-13-14 günler ama beta 1,88 geldi İğnenin etkisinden ve bu düşük değere rağmen. Yani bilmiyorum herkesin bunyesi farklı olduğu icin herkesin yaşadığı da farklı oluyor

Merhaba bir iki gündür belimin ortasında hafif agrım ve bikini bölgesinin üstünde dolgunlugum mevcuttu bugün kremsi yapıda beyaz yogun akıntım oldu (kokusuz kaşıntı ağrı yanma yok enfeksiyon vs yok) bir defalık bu yumurta çatlamış belirtisi mi oluyor bilgisi olan var mı tahmini eylülün 14 regli olmam gerekiyor reglim düzensiz

X