Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İşte o kadar deliyiz ben testlerle bile kavga eder oldum içini açıp bakıyorum felan kesin bozuksun sen diyorum şaka bı yana tabiki zaten belirtiler aynı ikisininde
Ben de eşime son kez Bi baksana diye diye 14468634794238. Kez testleri gösteriyorum fark var mj sence birsey var mıdır ilaçtan mıdır yükselir mi düşer mi diye de 743278963268985. Soruşum

Benim regl olmadan 5 gün önce sadece sol kasıkta batmalar olmaya başladı son 2 gün kala normal regl ağrısı gibi genel kasıklarım ağrıyordu tamam dedim regl oluyorum. bir de gaz problemim vardı afedersiniz kabız olmuştum. Tek belirtilerimde bunlardı regl ağrısına çok benziyor zaten ben de sürekli regl oldum diye tuvalete koşuyordum hala da koşuyorum bu arada

Merhaba, Benim bugün 14. Gün. Igne olunca 14 ten itibaren her an olabiliyormuş. Eski düzene bakınca 5 Gün var ama onu dikkate almıyorum ben igneden dolayı
Tesadüfen gördüm yazınızı o yüzden sormak istedim o iğneden üç kez denedim farklı sebeplerden dolayı gebelik elde edememiştik ama 14 gün olmadan hemen regl oluyordum yani o güne hiç gelememiştim inşallah sizin gebelik olduğu için gelmiştir bu sürece mutluluğa kavuşursunuz

Allahim insallah suraya kizlar hamilelik ile regl agrisi ayniymis yazmak nasip olsun banada

Merhaba, Benim bugün 14. Gün. Igne olunca 14 ten itibaren her an olabiliyormuş. Eski düzene bakınca 5 Gün var ama onu dikkate almıyorum ben igneden dolayı
Ama gebelik testi yaptıysanız ve silik de olsa çift çizgi gördüyseniz bence kesin gebelik vardır çünkü o iğnenin etkisi en fazla on gün sürüyor on günden sonrasında çift çizgi görmek biraz zor iğne etkisiyle

Allahim insallah suraya kizlar hamilelik ile regl agrisi ayniymis yazmak nasip olsun banada
Ben şu an dört aylık gebeyim ve size şunu söylemek isterim ki hep ben de çok merak ederdim adet belirtileri ile gebelik belirtileri tamamen aynı iki gece boyunca adet olacak gibi kasıklarıma ağrısını çektim sağa sol neresi olduğunu bile anlamadan hem de kesin adet oluyorum dedim göğüslerimde ağrıyordu ama şükür gebelikten dolayımış Inşallah sizlerin de gebelikle sonuçlanır

İnşallah yaa çok teşekkür ederim biraz önce birinde okudum kist oluşmuş ondan silik devam etmiş 16. Gün regl olmuş keske okumasaydim moralim bozuluyor birseyler baktıkça

Erken gebelik testi yaptım kist olunca da oluyormuş böyle bilmiyorum ki
Ee 10 gün pozitif görüp 15 gün netlestiren var hamileliği o zaman ben baştan elendim bence belirti aramayı bırakalım ve herkesin gebelik sureci farklıdır hissettikleri vs vs 2 ay kadın regli olmamış testler negatif söktürücü vermişler 2 ay boyunca sonra düşüp bayilanca hasteneye gidiyorlar bı bakmışlar 2.aylik hamile ne değişik olaylar var 3 ay regli olup sonradan ogreneni bike duydum

Bırakabilsek çoktan hamileydik stres yapıp kafaya taka taka olmuyor aslında. Benim ne eşimde ne bende sıkıntı çıkmadı doğal yolla olabilir aslında ama Dr da yaşlar 30 larda olunca şansa bırakmayalım başlayalım tedaviye dedi yaşla beraber zaten risk artıyor her konuda çünkü

Herkes aynı belirtileri vermiyor ki mesela genel olarak herkesin net belirtisi göğüs hassasiyetiyken benim hiç yoktu
Elimle ağrı var mi diye uğraşınca hissediyorum son gunlerde ama regl olacağımda normalde yürürken bile acırdı ki bu farklı Bi onun dışında sanci olup koşunca beyaz akinti 3. Gün oldu bu kadar sancim olmazdı regl önü. Ama hormon aldık vücudumuza yani zaten normal seyrinde olması imkansız diyorum umutlanma diyorum kendime testler de silik silik devam edince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…