Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Kandirmak gibi de degil de regl olmadan umudumz var. Ben bu ay tedaviye gitmicem biraz dinleniyim dedim ilaclar agir geliyor artik 1 ay mola vereyim

Ya 0 da cikmamis o yuzden bi belki oldum ben hani dusedebilir yukseledebilir bunu bilemeyiz suan
Yarın pazar Dr a msj atsak da göreceğini sanmıyorum. Igne olunca regl gününün önemi var mı onu da bilmiyorum ilk kez bu şekilde Bi tedavi oldum. İlk aydan bile bir sürü etkisi oldu esimle onu konuşuyorduk hap belki de igne vurdurmasak mi çok etkiledi seni dedi. Ben bi de zayıfım biraz o yüzden belki fazlaca hissediyorum herseyi. Yani sana da hak veriyorum ben 1. De böyle etkilendiysem

Bende zayifim biraz bende ayni her gun agriyla biseyle uyaniyorum 3 aydir hic iyi degilim fazlaca agir geldi banada hatta biz artik tup bebege gecmeyi düşünüyoruz. Cunku ben olmasi gereken tedavileri denedim sonuc alamadim. Eylul ayinda dinlenip ekimde nasip olursa maddi olarakta ayarlanabilirsek tup bebege gidecegim sanirim

İgne olayini bilemiyorum simdi yumurta olusup kendiliginden catlamazsa kiste donusur oda riskli olabilir

Bu ay daha belli değil senin için. Bakarsın olur hemen bozma moralini. Testler yanıltıcı bak her gün çizgi çıktı ama yok. Kimisinde de negatif ama aslında kanda pozitif. 2 gün daha sabret bakalım. Olmazsa dediğin gibi yaparsın sen iyi olmadan devam etmek mantıklı değil zaten bu iş sadece fizyolojik değil psikolojik olarak da iyi olmayı gerektiriyor biliyorsun. Önce sen iyi olmalısın

İgne olayini bilemiyorum simdi yumurta olusup kendiliginden catlamazsa kiste donusur oda riskli olabilir
Ben şu an bile kist mi oldu diye düşünüyorum niye testler pozitif yani çok saçma. Günlerdir pozitif bir iki değil. Dediğin risk olabilir bilmiyorum benim arkadaşım femara kullandığı ilk ay hamile kaldı iğne falan da olmadı. Şimdi bebegi var. Nasip kısmet işte olacağı varsa her şekilde olur

Valla millete bakıyorum hiç dusunmuyor takmiyorlar biz takıyoruz o yüzden böle oluyor stres yapmamak lazım ..tatile geldim gene bu sayfadayim bakma işte demi 2 gün dinle kafayı yok illa bakıp didikliycem ...kist olayını bende düşünüyorum sağ kasık batıyor acaba catlamadimi diyorum bende ...

Akşama doğru akintim da Bi garip oldu benim. Şeffaflaşmaya uzamaya başladı yeniden yumurtluyor olamam herhalde artık ne hissedeceğimi şaşırdım yani. Sen tatile kaçmışken bari uzak dur derim stresin Bi azalsın kendini dinleme gez toz vakit geçir esinle bence

Bu süreç psikolojik olarak insanı çok etkiliyor gerçekten. Olacağı varsa bile olmuyor. Ben de ilk kullandıktan sonra bir daha kullanmak istemedim ve olabildiğince erteledim süreci. Sonunda doğal yolla hamile kalamayacağımı kabullendim tekrar o psikolojiye kendimi hazırladım. Nasıl olsa olmuyor diye ne ovulasyon teslerinden yaptım ne de ilişkiden sonra acaba çocuk olcak mı diye düşündüm tamamen saldım ve o ay oldu

Tek tavsiyem tatilin tadını çıkar kafandan çocuk düşüncesini uzaklaştır. Bu iş gerçekten birazda psikolojik bi savaş

Su an ne yapacağımı bilmiyorum sindirdikten sonra karar vereceğim ama bu ay gerçekten psikolojik olarak da fiziksel olarak da yordu ilk olmasına rağmen. Becerebilsem ben de düşünmemeyi keske öyle karar vererek başladım ama yapamadım. İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bizlere de nasip olur

O kadar hak veriyorum ki sana ben de ilk tedaviden sonra hiç istemedim ama doğal yolla deneyip olmayınca mecburen kabullendim. Ne kadar zamandır deniyorsunuz bilmiyorum ben yaklaşık 1,5 yıldır denediğim için artık kabullenmek zorunda kaldım. Rabbim inşallah en yakın zamanda kolaylıkla nasip eder

Aminnn. Bizim 6 ay oldu daha Dr önce 1 yıla kadar beklemeyi öneririz normalde dedi ama Dr biz 30 lu yaşlarda olunca baslayabilecegimizi soyledi biz de istedigimiz icjn. Biz 1 yila kadar ertelemek istemedik, ki etrafımda benim yaş grubumun zor olunca biraz da korkuyordum. doğal yolla hamilelik oranı yaş olarak 20 lere göre daha düşük bizim haliyle ve bekledikce birsey kazandirmayacak Dr da bu konuda hemfikirdi başladık. Benim prolaktin regl zamanı yüksekti sonra kontrolde üst sınırdan biraz fazla çıktı ama ilaç önermedi takip edelim dedi. Başka Bi sorun yok şükür. Siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Çok şükür bir sorununuz da yokmuş ben de hem pcos var hem de polip vardı bir de araya kürtaj sıkıştırdım polip gebeliğe engel oluyor diye Bir yerden sonra tamamen psikolojik savaş oluyor artık bir de yaş geçtikçe dış etkenler sürekli çocuk yok mu diye baskı yapıp daha çok strese sokuyor. En azından 1 ay kendinize izin verin kafanızı meşgul edin sonra isterseniz tekrar denersiniz

Çok geçmiş olsun, sonu güzel olmuş ama psikolojik olarak gerçekten sıkıntılı Bi süreç yaş itibarıyla dediğin şeyleri yaşıyoruz ister istemez biz rafa kaldıralım desek de konu açılıyor hep birileri tarafından. Kimse ince düşünmüyor. Bakalım biraz sindirip esimle tekrar konuşacağız. Bebek olur belki diye ücretsiz iznimi bozmamistim şimdi 1 ay dinlenip işe döneyim bari

Sizin yaşlar kaçtı bu arada

Kimse ince düşünmüyor terslemediğiniz sürece herkes boş konuşmaya devam edecek. Sanki bizim elimizde çocuk yapıp yapmamak Allah nasip edecek olcak işte hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bol bol dinlenin kafanızı dağıtın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…