Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İgnenin etkisi 12 gün bitiyormus canim ve Herhes lekelenme yaşamıyor ki canim ..pazartesyi bekle garanti olsun sabahtan git ver kanını insalh sonuc güzel olacak

14 gün oldu artık olmaz diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum tabii. Amaan öyle mi oldu böyle mi oldu diye düşün düşün içinden çıkamıyoruz en iyisi kan vermek
Aynen oyle duygusal davranmak bizi bitiren şey zaten. Akşama doğru gideriz muhtemelen çünkü şu an her yer yanıyor arabamız da yok

Benim de böyleydi yazdım ya 3 gündür var ama dün azaldı yani Bi nebze

İgnenin etkisi 12 gün bitiyormus canim ve Herhes lekelenme yaşamıyor ki canim ..pazartesyi bekle garanti olsun sabahtan git ver kanını insalh sonuc güzel olacak
Bilmiyorum ki ilk deneyimim iğneyle yani teste de geç başlayınca insan emin olamıyor. Sen test yaptın mı peki ya da yapacak mısın

İnsallah ama hic ümidim yok insan hisseder bence bu olanlar bildigin regl sancisi bi farkli vardir bence o hamilleikte yasananla regl agrisinin
Valla artık bilmiyorum farkı varmı yokmu az kaldı ogrencez ...sayfaya bakmadna manyak oldum artık devamli biseyler okuyorum

Valla artık bilmiyorum farkı varmı yokmu az kaldı ogrencez ...sayfaya bakmadna manyak oldum artık devamli biseyler okuyorum
Bende öyle testlerde gelmedi camda bekle bekle hal oldum gecikcegini bilsem eczaneye giderdim normalde aksam siparis verirdim birgun sonra sabah gelirdi ben uyanmaya yakin sinir oldum

Bende ağrı sızı bol ama akıntı yok evet 12.gun henuz

İnsallah ama hic ümidim yok insan hisseder bence bu olanlar bildigin regl sancisi bi farkli vardir bence o hamilleikte yasananla regl agrisinin
Kızlar regl olacak gibi sanci yaşayıp hamile olduğunu öğrenen çok var biliyorsunuz dimi okumussunuzdur forumda kırmızılar gelene kadar devam hatta gelse Bi yerlesme mi diye takip etmek lazım

Kızlar regl olacak gibi sanci yaşayıp hamile olduğunu öğrenen çok var biliyorsunuz dimi okumussunuzdur forumda kırmızılar gelene kadar devam hatta gelse Bi yerlesme mi diye takip etmek lazım
İşte o kadar deliyiz ben testlerle bile kavga eder oldum içini açıp bakıyorum felan kesin bozuksun sen diyorum şaka bı yana tabiki zaten belirtiler aynı ikisininde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…