Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inş.

Ya adet agrisiyla gebelik agrisi ayni diorlar bilemedigim icin tabi bilemiyorum ben o agrilardan kivrandiktan sonra adet oldm sukur agri sizi kalmadi. Insllh seninkisaglikli devam etsn
sizde mi çatlama iğnesi kullandın.benim adete daha cok var 9 temmuz ade tarıhım bugun gectı dun vardı baskı falan bugun haif hafif batma gibi oluyor

bir yumurtanız oluştu?

sizde mi çatlama iğnesi kullandın.benim adete daha cok var 9 temmuz ade tarıhım bugun gectı dun vardı baskı falan bugun haif hafif batma gibi oluyor

Evet canim adeti catlatma igmesi 1 hafta falan geliştirebiliyormuş batmalar norml ovulasyon öncesi sonra benim hala var adetin 4 .gunu ama insallah seninki gebeliktir kuzum daha varmis gunun

O kadar net anlatmıssınız ki cok teşekkür ederim. Bende 2 gun once ıgne vuruldum. Bende de asırı sıskınlık ve kasıklarda agrı var.Bugun agrı hafifledi bıraz ama sıskınlık aynı. Doktor tam 3 tane yumurta cok guzel gelısmıs dedi ama nasıp bakalım ınsallaj biri tutar. gunlerı degerlendıryorz ınsallah nasip olur size de bana da

Arkadaşlar hepimize Rabbim hayırlı evlatlar versin tez zamanda inşallah ben pazartesi yani yarın aşılama olacağım dün akşam ovitrelle çatlatma iğnesi oldum hemşire koldan vurdu farketmez dedi göbekten dahamı etkili sıkıntı olurmu çok tedirgin oldum

Hayir kuzum bacaktan gobekten koldan kalcadan vurunabulr sikinti yok ben tup bebekte koldan vurmustum kendim

Nasıl yanı ıgneyı kendınız mı yaptınz ben de yenı evkıyım(8-9ay) ve bebek duusnyoruz son 3 aydır korunmuyoruz ama kendılıgınden hamıle kalmak ne zormus. Mıllet nasıl evlendıgı ay hamıle kalabılıyo yaa. Sımdı bu ıgne nasıldır benm bıldıgım aşılama vajınal yolla doktor tarafı dan yapılıyordu ama baska cesıdı demı var

Ayrıga ınsallahtez zamanda mujdenızı alırsınz darısı ısteyenlere bekleyenlere

Canim asilama öncesinde öncelikle yumurta gelistirici igneler haplar birini kullanıyorsun ardindan catlatma ignesini vuruyorsun yumurta catlasin diye o igneyi kendimiz yapabiliyorux kucuk bir igne zaten asilamayi doktorun yapior yani spermi yerlestiren doktor oluyor bizm yaptigimjz bjr igne o da gobek kol bacak gibi yerlerden yapilabilen bir sey.

Tedirgin olma bende koldan vuruldum. Hayırlısı Allah'tan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…