Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yukardaki benim ovu testım ptesı catlama iğnesi oldum onu 1 aat önce yaptım benimde kafaam karıstı
cnm ben onu hamilelik testi sandım.birde bu iğnelerin içerisinde lh hormonda olduğu icin oda testin bu sekilde çıkmasına neden oluyormuş.. aslında ovulasyon testide garanti değil yani.

cnm ben onu hamilelik testi sandım.birde bu iğnelerin içerisinde lh hormonda olduğu icin oda testin bu sekilde çıkmasına neden oluyormuş.. aslında ovulasyon testide garanti değil yani.
ne bileyim madem daha catlamdı neden catlama iğnesi vurundum dıcektimkasıklarım batıyor cok bugun hele ayaga kalkınca sankı yere dusecek belimi falanda agrıtıyor

ne bileyim madem daha catlamdı neden catlama iğnesi vurundum dıcektimkasıklarım batıyor cok bugun hele ayaga kalkınca sankı yere dusecek belimi falanda agrıtıyor

Canim yumurtlama donemindesin yumurta catlamis da olabilir iliskiyr girmen gerekior bir kac gun onun icjn lh kitlerinde iki cizgi cikior yumurtlama oldugunu gosteriyr. CALISMALARA DEVAM ET. ALLAH GONLUNE GORE VERSIN INSLLH

Canim yumurtlama donemindesin yumurta catlamis da olabilir iliskiyr girmen gerekior bir kac gun onun icjn lh kitlerinde iki cizgi cikior yumurtlama oldugunu gosteriyr. CALISMALARA DEVAM ET. ALLAH GONLUNE GORE VERSIN INSLLH
dun gece oldu zaten cunku 2.15 gece vurundum ve dun 24 saat gecti aradan 2.15 gece kilişki oldu doktor 3gun daha olucak dedi

dikkat edicem. kasıklarda bayaaaa bir batma ve agrı va baskı oldu bu normal mi neden oluyor böyle

Ya adet agrisiyla gebelik agrisi ayni diorlar bilemedigim icin tabi bilemiyorum ben o agrilardan kivrandiktan sonra adet oldm sukur agri sizi kalmadi. Insllh seninkisaglikli devam etsn

Kızlar ben haftaya perşembe tekrar doktora gidicem. Yumurta takibi yapılacak ve tekrar iğne verilcek ama dün eşimle bi karar aldik eger bu ayda olmazsa biraz dinlenicez.en azından bi süre ,ben doktora falanda gitmiycem. KiŞa dogru tekrar baslariz die dusunduk. Cunku dusunmekten insan kafayi yicek. O yuzden biraz dusunmeden kafa rahatligiyla. Bi kac ay gezelim dioruz.

Bende bugün geldim doktordan kist yok yumurta çatlamis geç döllenme olabilir haftaya cumaya tekrar kan ver dedi yoksa adet söktürücü yazdi

Merhabalar kızlar. Bende regl. 5.günü Femera kullandım 5 gün sabah akiam içtim. Aynı zamanda vitamin olarak Gynositol verdi doktorum. Gynositol günde 1 tane içtim. Doktora gittiğimde 22 mm sağda yumurtam gelişmiş. Ovitrella çatlatma iğnesi oldum. İğne olduğum gün ve dün ilişki oldu. Bugün ve yarında olacak. İnşallah hayırla sonuçlanır. Güzel Allah'ım isteyen herkese nasib etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…