Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün iyne olalı 11.günüm test yaptım gölge bi çizgi var belli belirsiz iynenin etkisi geçmiştir acaba.

Kızlar merhaba
Bende bugün kontrole gittim tekrar sormadım bugün kaç mm olduğu
Cumartesi tekrar kontrol ve sonra ins catlatma ignesi
Heyecanlıyım
İlk bebek olucak ins siz ne durumdasiniz

Bende 1 haziranda catlatma ignesi vuruldum bugün 4 gün Allahım inanilmaz sancım var gaz var karin agrisi var ve iliskiye girdigim zaman cok canım acıyor Allahım hepimizin gönlüne göre nasip etsin

Bizimde ilk olucak cnm
Anladım hayırlısı olsun bakalım herkes icin
Bende 1 haziranda catlatma ignesi vuruldum bugün 4 gün Allahım inanilmaz sancım var gaz var karin agrisi var ve iliskiye girdigim zaman cok canım acıyor Allahım hepimizin gönlüne göre nasip etsin
Ağrı yapıyor diyor geneli galiba Allah kolaylık versin hepimize kolay değil bu asamalar
Bir okadar da sıfır stres olmak lazım
Ben asilama dan sonrası ni merak ediyorum beklemek zor olucak

Anladım hayırlısı olsun bakalım herkes icin

Ağrı yapıyor diyor geneli galiba Allah kolaylık versin hepimize kolay değil bu asamalar
Bir okadar da sıfır stres olmak lazım
Ben asilama dan sonrası ni merak ediyorum beklemek zor olucak
Mayıs ayinda aşilama yaptirdim beklemek ölumdü tutmadı malesef simdi de boyle çatlatma ignesiyle denedi dr bakalım hayirlısı olsun cnm

Merhabalar. Bende 19haziran adet oldum 5gun femara kullandim 3yumurtalik buyumusdu normal. 1temmuz ovitrelle ignesi oldum. Simdi test yapsam dogru gosterirmi? En erken ne zaman yapa bilirim?

Mayıs ayinda aşilama yaptirdim beklemek ölumdü tutmadı malesef simdi de boyle çatlatma ignesiyle denedi dr bakalım hayirlısı olsun cnm
Hadi bakalım canım hayırlısı olsun
Sabret yakın ins
Ben kaç senedir sabrediyorum
Allah beterinden korusun

Bugün 12.gün ve gölge çizgi bile yok bom boş galiba tutmadı bundan sonra pozitif olurmu bilmiyorum.
hiç bilmiyorum canım ben 12. gün kanda baktırdım negatifti
17. gün adet de olmayınca doktora gitmiştim çatlamamış yumurtam o yüzden tutmamıştı tabi

Merhabalar nasilsiniz? Ben bugun kontrolde oldum 3yumurtamda catlamis bakalim hayirlisi inwAllah en erken ne zaman test yapa bilirim? Cox sabirsizim bu aralar

X