Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlısı olsun kuzum benim. inşallah en kısa sürede mutlu oluruz hepimiz

Kızlar ben bisey daha duymuştum çevremde yapıpta hamile kalanda var. İliski bitince hemen ayağa kalkilmicakmis.ayakları havaya dikip poponun altinada yastik koyup en az 30 dk o sekilde durman gerekiyomus birde hemen banyo edilmezsse daha iyi olurmus cunku sıcak yada soğuk su spermlerı etkiliyomus birde rahim deki sivinin ph ını çok etkiliyomus . Benim arkdaşım 6 senedir istiyodu 1 tane vardı ama 2. Olmuyodu aşılama yapıldı ilaç kullandı olmadı. Eltisi yıkanma 1 gun demiş umut fakirin ekmegiymis çok günah ole durmak ama denedim dio o ay hamile kaldim dio .

CANIM ayağa kalkmamak hemen duş almamak evet yapılması gerekenler tabiki.ama önemli olan bir yumurta oluşumu ve onun belli bir büyüklüe ulaşmış olması

Hayit tohumunu cok duydum bu ara ama oda ilaçlarla kullanıldığında etkileşim yapıyormuş heralde.o yüzden nasıl bi kür yapacagimi bilmiyorum.ama incir kurunu de inşallah yaparim

Canim ibrahim saracin tavsiyesine gire yap adetten hemen sonra yada once olmasi gerekmis 27 gun boyunca cokda basit bir kur. Sifa allahtan insllh rabbum dermansiz dert vermesin.

Herkesin adet belirtisi vardir bu olduysa kesin âdet olucm diye bnmde asagidan agri vurduguna gore bir hftaya sökülürüm tup bbkte de boyle olmustu

Acaba paranoya mi oldum gece 1 de birinin evinde dolma biber kokusu geliordu sabhin 6 yedisinde bir suru cesit koku aldim normlde hic boyle olmzdim yani hissetmzdim suan yttigim hlde mutfkta bile degilim igrenc kokular aliorum ymk kokusu yatak odasi yninda hic mutfk hile yok kizlar siyirdim sanırım

Herkesin adet belirtisi vardir bu olduysa kesin âdet olucm diye bnmde asagidan agri vurduguna gore bir hftaya sökülürüm tup bbkte de boyle olmustu
Benimde aynı şey oluyor hep ne zaman göğsüm acısa hep regl oldum tam vaktinde bu ayda öyle o yüzden bende hiç test yapmadım bugün olmam gerekiyor. En iyisi beklemek

Benimde aynı şey oluyor hep ne zaman göğsüm acısa hep regl oldum tam vaktinde bu ayda öyle o yüzden bende hiç test yapmadım bugün olmam gerekiyor. En iyisi beklemek

Adet gunune kdar Iyi hic test ypmdan bklmissin canim. Bnde adeti bkliyorum vur haftya sökülürüm de yinede offf off. Insllh hamilesindir

Adet gunune kdar Iyi hic test ypmdan bklmissin canim. Bnde adeti bkliyorum vur haftya sökülürüm de yinede offf off. Insllh hamilesindir
Hayırlısı olsun inşallah kuzum hakkımızda o kadar zamandan sonra sabretmeye alıştım en son ne zaman test yaptım bilmiyorum. En iyisi de yapmamak aslında yapılacaksada adet günü ya da gecikme olursa bence

Hayırlısı olsun inşallah kuzum hakkımızda o kadar zamandan sonra sabretmeye alıştım en son ne zaman test yaptım bilmiyorum. En iyisi de yapmamak aslında yapılacaksada adet günü ya da gecikme olursa bence

Bnm adetler cok duzensz biraksan 3 ay olmuyor ctlatma ignesivurundugum icin suan adeti bkleybiliyorum yoksa o da yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…