Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar testleri atamadım buraya yoğundum çok.
bugün 11. gün ve tamamen negatif benim de umudum kalmadı pek. pazartesi salı gibi adet olmam gerekiyor. olmazsam kan testi yaptırırım artıkk.

Günaydın kızlar testleri atamadım buraya yoğundum çok.
bugün 11. gün ve tamamen negatif benim de umudum kalmadı pek. pazartesi salı gibi adet olmam gerekiyor. olmazsam kan testi yaptırırım artıkk.

Peki sen nasilsin testi atmis misin diye bakiordum bende. 8 gununde falan nasildin. Ya artik bunaldim beklemek ne zor ismis halbuki adeti bekledigimi bile bile . Sen pazartesi kn verirsen kesin sonuc alirsin artik

Peki sen nasilsin testi atmis misin diye bakiordum bende. 8 gununde falan nasildin. Ya artik bunaldim beklemek ne zor ismis halbuki adeti bekledigimi bile bile . Sen pazartesi kn verirsen kesin sonuc alirsin artik
o günlerde çok büyük bir umut vardı içimde hamileyim gibi hissediyordum. sancılar kramplar
gerçi hala sancım var ara ara ama içimden bir his hamile olmadığımı söylüyor. bilmiyorum
doktorum 10. günden sonra test yapabilirsin demişti yine negatifi görünce moralim bozuldu

Dur hemen bozma moralini hiç belli olmaz

Kacinci gunun canim.

Inşallah güzel haberler ile gel canım. Neden yapmıyorlar

Canım bende gecen ay kullandım aynı belirtiler vardı bende de testim catlatma ignesi in 11. Gunu pozitif cıkmış ve beta 5.88 cıktı bayram zamanıydı doktora gidemedim bayram gecince gittim doktora ve 4 gun gecmiş ti adetim 1 gun oldum sonra kesildi. 3 tane oluşan yumurtam kist olmuştu catlamamış igne ye ragmen. Umarım sende aynısı olmaz güzel sonuç alırsın

Bu klomen ve çatlatma ignesi tamamen hormon hamilelik hormonu içeren bi ilaçmış. Hamilelik belirtileri ilacı kullandığın ilk an başlar mış hatta 2 ay bile sürermiş etkisi . Beni cok kötü yapmıştı gecen ay kullandım bende. Mide bulantısı herşey kokuyodu ev kendim eşim yemekler mutfaga giremio dum. Panik atak yaptı çarpıntı yaptı. Aglıyordum sürekli durduk yere namaz kılarken aşagı egilemiodum kasıklarım nasıl batıyordu. Hamileliğe yormayın herşeyi sonra umudunuz kırılınca daha kötü oluyo çünkü.

biliyorum o yüzden doktora gitmedimm canım daha belki bir kan testi yaptırırım gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…