Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
keşke kuzum ama testim negatif çıkıyor. garip bir şey de yemedim bugün üşütmedim de. arada bembeyaz kesiliyor ortam midem ağzıma geliyor iki kere istifra ettim afedersiniz. acile gideceğim biraz daha sakinleşsin ama bhcg de yapmıyorlar orda

Kardiyak diye acil hmn yapior aslinda 20 dkkda sonuc aliniyor. Adete ne kdar var

Bu klomen ve çatlatma ignesi tamamen hormon hamilelik hormonu içeren bi ilaçmış. Hamilelik belirtileri ilacı kullandığın ilk an başlar mış hatta 2 ay bile sürermiş etkisi . Beni cok kötü yapmıştı gecen ay kullandım bende. Mide bulantısı herşey kokuyodu ev kendim eşim yemekler mutfaga giremio dum. Panik atak yaptı çarpıntı yaptı. Aglıyordum sürekli durduk yere namaz kılarken aşagı egilemiodum kasıklarım nasıl batıyordu. Hamileliğe yormayın herşeyi sonra umudunuz kırılınca daha kötü oluyo çünkü.

11. Gunbeta 5 in uzero igne hla nasil gecmz allh allh . Herkesde cok farkli seylee yasaniyor demmkki 🤔 korktum simdi iste fln bnde ole olirsam sikinti buyyk

Kan verdim biraz önce doktorum gebelik varsa çıkması gerekir demişti 11. gün için çıkmadı 1.20 negatif yine.
moral olarak iyi değilim.
ara vereceğim. yapmam gerekenler vardı onları yapacağım kendimle ilgileneceğim artık pazartesi regl olucam. sonra doğum kontrol hapına başlayacağım.

Kan verdim biraz önce doktorum gebelik varsa çıkması gerekir demişti 11. gün için çıkmadı 1.20 negatif yine.
ara vereceğim. yapmam gerekenler vardı onları yapacağım kendimle ilgileneceğim artık pazartesi regl olucam. sonra doğum kontrol hapına başlayacağım.

Uzme kendini sakın hayırla serri bilemeyiz Allaha sığın insallah verecektur bir zamani var. Bitkisel seylere yönel biraz dualarim seninle Allah insallah en kisa zamanda bir evlat nasipeder en sağlıklısı hayırlısıyla 😥

Ne kadar zaman oldu deneyeli canım

Ne kadar zaman oldu deneyeli canım

X