Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim arkadaş doğumkontrol hapını 1 hafta içmedi o arada hamile kaldı hem de ikiz doğurdu

Vay canina 1 hafta icmeyisiyle doktorlar da dior ki dogum kontrol hapi en az 3 ay rtki eder kalamayabikirsiniz. Allah isterse el getirir yel getirie gelir yani. Benim bir arkdas yogun adet kanamasi ile bebegini kaybetmedi mesela heosi sebeb allahim bizleri de guldursun insllb

ya işte nasip olacaksa oluyor. benim arkadaşım da adet olamadığı için tarlusal içti ama hamileymiş sağlıklı olarak doğurdu çocuğunu

canım yaptığın test pozitif çıkacak. anlatamadım ama benim ilk sayfada yaptığım testlere baktın mı?
kızlar 15.günden ce test yaptırmayın bence.ben 12.günüyapmıştım silik çıkmıştı.umutlanmıştım.15.gün kanda test yaptım beta hcg 7 çıkmıştı sonra2 gün sonra yine yaptırdım 33 çıktı.doktorum iki gün daha bekleyelim dedi.ertesi günü yani 18. günü kahverengi lekem geldi 19.gün de adet oldum .bu işler biraz sabr istiyor.inşallahs vardır sizde de.benim bu ay 3.denemem olacak.ilacın dozunu arttırdı, klomenin , günde 3 defaya geçeceğiz bakalım

Ay bu da en uzucusu 18 gununde adet olmak deger katlanarak artmis halbuki.

Canim 7 gunden sonraki yaptigin testler ne alemde simdi baktim da ilk gunlere

Bir sey soracagim ilacin dozunu neden artiriyor ki yumurtalar buyuyor olgunlasiyorsa boyle birseye neden gerek duydu dokto gunde 3 defa hemde klomen cok agirdi gunde 2 bile bende bas donmesi usume yanma ellerde uyusma yapmisti allah yardmcn olsn

Bir sey soracagim ilacin dozunu neden artiriyor ki yumurtalar buyuyor olgunlasiyorsa boyle birseye neden gerek duydu dokto gunde 3 defa hemde klomen cok agirdi gunde 2 bile bende bas donmesi usume yanma ellerde uyusma yapmisti allah yardmcn olsn
canım mayıs ayında yumurta oluşmuştu 20 mm 2 mayısta çatlatma iğnesi olmuştum.adet olduğumda yine klomen yazdı kullandım adete takipen 14.gün ultrasonla baktı bu sefer hiç yumurtalık oluşmamıştı çok kçüktü.günde 2 defa etkilemiyor artık dedi.o yüzden duphostyon kullanıyorum şu anda 3 4 gün sonra adet olacam.adetin 3.günü klomene başlicam günde 3 kere

Bende az önce doktordan geldim 2 aydır gecikmem vardı dün pat diye adet oldum baktı doktor kistin sönmüş bir balon gibi görünüyor dedi 5 cmydi şimdi 2 olmuş cyclo-progynova diye bir hap verdi çocuk istediğimiz için korumasızmıs bunu kullan tekrar adet olunca 5.gunu gel bu arada eşin de sperm testi yaptirsin işimiz kolaylaşsın dedi sanırım iğne falan vermeyecek

Daha iğne için var canım once bi yunurtaliklarinin durumuna bakacak büyüklüğüne felan iğne en son iş

Incir ile havuc kuru yap o kadar etkilinoliyo ki anlatamam dene bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…