Ovitrelle çatlatma iğnesi

bir kaç ğün sonra yine ver canım yükselmiş olabilir,iğneden sonra ki ğün başlyor sanırım senin 12 benim 11 ğün olmus:)

Benimde bugün 3.günüm aşırı ağrı bende de var bu konuyla ilgili forumların çoğunda iğne etkisi diyolar biraz sabır edip inşallah güzel haberler alırız

Benim yok bu sefer de olmadı galiba
Böyle düşünmeyin lütfen, burdan neler neler okudum ağrısız hamile kalan insanları. Ümidinizi yitirmeyin bende catlatma iğnesi oldum ayın 13unde ve inanın bugüne kadar hiç ağrım sızım kısacası belirtim yok bu akşam başladı bendeki belirtiler, ve sadece kasık ağrım var başka birsey yok. Rabbimden ümit kesilmez inşallah hayırlısıyla Rabbım bize de nasip edecek inanıyorum. İnanmayi dua etmeyi hiç bırakmayın.

Tek yumurta 20 mm bugün 15 gün ve test sonucum bu şekilde çıktı hayal ürünü değil dimi 13. Gün beta 1.52 idi ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• IMG20220918175123.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 148
Tek yumurta 20 mm bugün 15 gün ve test sonucum bu şekilde çıktı hayal ürünü değil dimi 13. Gün beta 1.52 idi ne düşünüyorsunuz
Burda sadece silik bir çizgi görüyorum, inşallah hamilesinizdir. Hayal ürünü değil, çünkü orda silik bir çizgi var. Böyle durumlar da doktorunuza basvurmalisiniz. Ben en ufak şeyde direk doktoruma yazıyorum, sizde mutlaka bir doktorunuza gidin. Ve benim de tek yumurtam büyüdü, doktorum bana bundan sebep catlatma iğnesi verdi, hala bekliyorum ve eşimle bu günleri değerlendiriyoruz bakalim artık Rabbım isteyen tüm annelere nasip etsin

Cumartesi gitmeyi düşünüyorum bugün yaptığım test bir tık daha belirgin henüz adet günüm bile gelmedi küçük sayılar daha fazla canımı sıkıyor çünkü

Kızlar merhaba, bu bekleyiş süreci çok zor Rabbim yardım etsin hepimize Ben de çatlatma iğnesinin 7. günündeyim. 14 Eylül de sabah 11 de vuruldum. Dualarınızı bekliyorum İnşAllah hepimiz çift çizgiyi görürüz, sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi de elimize alırız 28 ine kadar sabredeceğim test için desteğinizi esirgemeyin

Elimde erken gebelik testleri var, ne zaman yapmamı önerirsiniz?
Bana doktorum adetin 10 gün geciktiginde test yapmamı söylemişti, ben 13unde iğne oldum saat tam 12de. Ama ne olur ne olmaz diye 15 veya 16 gün test yapmayı düşünüyorum. 20. Günümde test yaparım büyük ihtimalle hasta olmazsam

10 gün geçince zaten işkillenmez miyiz? Ben bir gün geçerse yaparım test muhtemelen birbirimizi takip edelim. Ben 13 ünde olacaktım aslında ama akşam saatleri olduğu için ertesi gün sabaha bıraktık doktorun tavsiyesiyle. Sol yumurtam 21 cm sağda da 2 yumurta vardı 16 ve 7 cm. Artık hakkımızda hayırlısı İnşAllah :)

14. Gün yapma benim çıkmadı mahfoldum, geç döllenme olabiliyo iğnenin yapıldığı günü sayma o gün zaten olması imkansız benim 16. Gün silik 17. Gün bir tık daha koyu çıktı

Selam canim bende bu tedavilere yeni baslicagim bilgim yok meraktan girdim buraya ama, üzülme tek degilsin bende 25 yaşimdayim pko tanisi koydu doktor ilacsiz adet olamama kilo filan var.. bizde 3 yildir evliyiz ekimdede evlilik yildönmz var keske bir mucize olsa

Verilen tedavi yı zamanı zamanına uygula benim ilk çatlatma tekniği ile deneyimim şuan adetim yarın gözüküyor 3 test tefe silik çizgi gördüm Allah büyük cumartesi randevum var hala ümitlenemiyorum kursağımda birşeyler, ama bana inafolic combi ve femara kullandım ovitrelle çatlatma iğnesi vurdurduk adet belirtisi yok 1 haftadır sol tarafımda hafif sancı var , yumurta da soldaydı zaten

Birde canım PCO FARKLI PCOS FARKLI HASTALIKLAR HANGİSİNİN OLDUĞUNDAN EMİN OLMALISIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…