Ovitrelle çatlatma iğnesi

Hadi hayirlisi bundan sonrasina daha üzülme icini ferah tut disa vurmasanda icinden ufak ufak sevinmeye basla nolcaki :) sagkli ilerlesinde .. bende klomen denedim femera daha etkili ama cok duydum bana vermediler denemedgm bi igneler kaldi onun icinde türkiye gelmem lazim doktorum orda burdakiler hic bise anlamiyo 3 senem giti.

Inofolik benzeyen bir vitamini doktorum verdi bana faydali oldgna cok eminim canim inositol var icinde kadinlara faydali gercekten herseyin hayirlisi gercekten allah herseyin hayirlisini versin ama senin icin cok sevindim buda gecenin darı cok duygulandim böyle buralarda görünce sanki benim oluyomus gibi mutlu oluyorum hemde umut oluyo bana

Ay bilemiyorum vallahi, ama inşallah Rabbım nasip eder bize, valla ben beklerim sabreden biriyim 15 falan geçsin yaparım artık testi, eh senden haber bekleyecegiz o zaman

İnşallah cancazım birbirimize umut olalım

Merhaba kızlar inşallah hepimiz sağ Salim kavuşuruz bebişlere :) Bende bu sabah 10:30 da ovitrelle vuruldum. 3 yumurta oluşmuş dedi dün doktorum. Biri 21 mm diğerleri 13-14mm. Eşimde 5 gün sonra göreve gidiyor inşallah o gitmeden hamilelik oluşur.

İlk 3 gün önemli zaten canım hayırlısı

Benim sağ kasığımın üstünde batmalar var gün boyunca oldu. Şu günler sağlıkla geçsin de artık. Sizlerde var mı gelişme
Vallahi benim böyle adet ağrısı gibi gelip geçiyor, şu sıralar sadece sık sık tuvalete gidiyorum, işte doktorum adetin 10 gün gecikince test yaparsın dedi. Ama büyük ihtimalle hasta olacağım gibi Ama Rabbımden ümit kesilmez hayırlısı

6. Günüm 17 eylülde vuruldum iğne ama iğnenin 4. Gününden beri inanılmaz kasık bel ve bacak ağrısı yaşıyorum

Test yapman için erken 14.günüm yumurtalığımda arı gibi bir şey var ve bazen iğne gibi batıyor özellikle 10. Günden sonra belim çok ağrımıştı geçti sonra

O bende de var, aksi gibi bugün sular da kesik

İlk kez mi vuruldunuz? İğnenin etkisidir diye düşünüyorum ben sancıları
Yok canım ben 3 kere tüp bebektr yaptırdım sürekli düşüyor benim bebekler çatlatmaylada gebe kalmıştı düşmüştü ama hatırlamıyorum belirtleri tüp bebekte yorulduğum için evde boş beklemektense çatlatmayla deniyorum dinlenene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…