Ovitrelle çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesini 1 sene önce daha denemiştik ama ilaç kullanmamıştım yumurtam kendisi büyüdü 19 mm oldu ve o gün çatlatma oldum ama olmamıştı bende ertesi ay doktora gitmedim bıraktım devlete gidiyodum covit falan cok kalabalıktı gitmek istemedim

Anladim canm rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin en kisa zamanda o müjdeli haberi aliriz insallah

Anladım canım rabbim herşeyin hayırlısıni versin en kisa zamanda o mujdeli haberiz aliriz insallah

Esinde gozuktu mu peki

Hayirlisi olsun kan verdin mi peki kesin yokmu bu ay
Pazartesi günü kan vericektim ama pazar günü adet oldum zaten gerek kalmadı o yüzden salı günüde doktora gittik tekrar femera ile yumurtalarımı büyütüyo suan yumurtalar iyi olursa aşılama yaparız dedi

canım sen kan ver adette olmamışsın ,dr bana adet olmazsan yap dedi ama biz sabırsız oldugumuz için yapyoruz sürekli,ya erken gebelik testi,yada kan ver canım
Benimde bugün 17.gunum kendi ateine 3 gun var 14.gunumde betam 6.18 cikti ogundne beri test ypiyorum hem kaset hem erken gebelik tesyi heo pozitif bunlarda bugun yaptiklarim sabah kan verdim cikmasi sonuclarim daha varmidir sizce

Eklentiler

• 20221006_163445.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 20221006_163432.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 52
Benimde bugün 17.gunum kendi ateine 3 gun var 14.gunumde betam 6.18 cikti ogundne beri test ypiyorum hem kaset hem erken gebelik tesyi heo pozitif bunlarda bugun yaptiklarim sabah kan verdim cikmasi sonuclarim daha varmidir sizce
Ayy bence pozitif gebelik var hayırlı olsun canım cok sevindim

Sonuç ne acaba bende iğne oldum
Bende iğne oldum mesela. Ustelii pkos var hemde ohss oldum fazla uyarılmadan tam aşılama esnasinda esimin 4 milyon spermi cikti yikama somrasi 600 bin kaldi doktor yapmiuordu bile cok israr ettim agladim yapti bana olmaz sizin cocugunuz tup bebek dirrk dedi vee suan ignenin 18.gunu falanim 14.gun beta 6.18di simdi ise 107 cikti pozitif cok sukir o yuzden allahtan umit kesilmez

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim gerçekten

Ayy bence pozitif gebelik var hayırlı olsun canım cok sevindim
Bende bu ay aşılama yaptırıcam rabbim benimde yüzümü güldürsün bu gün doktor randevum vardı femera kullandım 5 gün gittim doktor daha hiçbiri büyümemiş yumurtalarının dedi gonalf iğneye başlacaktı aslında geçen sefer öyle demişti ama şimdi tekrar femera devam dedi 1 hafta daha pazar günü tekrar gidicem kontrole (bu arada geçen ay femera kullanıp çatlatma iğnesi olmuştum negetifti 4 yumurtam gelişmişti ) bu ay gelişen yok diğince üzüldüm sizin süreciniz nasıldı

Kuzum öncelikle gerçekten stres yapma o kadar etkiiyor ki.. ben resmen 5 yada 6 ayda 1 adet oluyordum. Devlette uzun suruyor diye tedavi sureci ozele gittim. 5 ay onxe esimin sperm testi inanilmaz iyiydi sorun yok dediler. Benim hsg cekildim tertemiz cikti tupler falan acik hic sorun yok sadece polistik vardi. Asilama icin adetin 2.gunu gonalfe basladik 50 mg kullandim 3 gun boyunca sonra 5 gun boyunca 100 vuruldum herseh cok guzel gidiyordu benim agrilarim disinda gelisen yumurta sayisini soylemedi bana doktorum 3den fazla dedi sadece sonra en sok gittigimde ignenin aom gununde hemen cetroside vurdurdu ertesi gun catlatma ignesi 2 gun sonra asilama sonra agrilarim basladi hic akintim yoktu mesela goguslerime dokunamiyordum bile cok gazim vardi kabizdim. Ignenin 8.gunu acile gitmek zounda kaldim beta 15.15di sonra 11.fun gittim beta 3.31 di dusmustu yani cok uzulmuatum ama idrar teslerimin heosi pozitif bu arada 8.gunden beri daha sonra acile gittim agridan dolayi cok sisti karnim ohss cikti iste yumurtalar fazla uyarildi diye 3 gun haatanede yattim mecburen karnimda sivi falanda vardi zaten 14.gunu beta 6.18di yok dediler gebelik ama hissediyorum vardi goguslerim hayatta acimazdi benim ama bu sefer dokunamiyordum bile cok gaz var kabizlik var sonra iste 17.18.gunlerxe erken gebelik ve kaset tesy yaptim cok sukur pozitif cikti kan verdim bugun 107 sonucum 2haftalik insallah seninde tutar umudunu kesme ama sana tavsiyem gonalf de sakin 100luk kullanma yavas yavas gitmek istiyorum de benim dokotrum cok bilmislik yapti bana suan 5 tane kistim var 4 ve 5 cmlerde sen dusun catlamayan yumurtalar buyudu buyudu ve kist oldu

Geçmiş olsun canım resmen mucizen seni bulmuş bakalım doktora güvenmekten başka bi çarem yok beklemedeyim suan ilacımı içiyorum

Benim ilk iğnemdi 3 gün vücut ağrısı eşliğinde kasık ağrısı da çektim şuan adetime 4 gün var adet olucakmış gibi ağrılar başladı
Benim de aynı şekil aranıza bende yeni katıldım ovetrele vuruldumu tam 10 gün oluyor sırtım çok ağrıyor adet olucakmissim gibi inşallah kalırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…