Ovitrelle çatlatma iğnesi ve duphaston

belirtin falan var mı nasılsınnn
Valla bana sorsan kuzum sabah kalkdigimda dedim regl oldum bel agrisi gogus agrisi kasiklarda surekli sanci ve cok fazla akinti var
Son iki gundur bu sekilde acikcasi hala regl olucagimi hissediyorum onun disinda ekstra bir belirtim yok.
Birde bende pcos,seker,tiroid ve tek tüp var yani doktorum %10 ihtimal verdi o sebeple idrar testim yanlis gibi dusunuyorum umutlanmamak icin.
Kan sonucunu bekliyorum sabirsizlikla
Sende herhangi bir belirti varmi

bende de belirti şöyle sabah uyandıgımda belım ağrıdı sonra geçti ama geçmeyen şu kasık ağrılarım adet ağrısı gibi değil böyle degisik kramp gibi sıkısıyor şişkinlik var bi de gögüs yanlarıma bastırınca ağrı o kadar kuzum benımde

ben duphastonu igneden önce içmiştim sonra femara diye bi ilaç içtim yumurta buyutmek ıcın ve bugun kontrole gıttım sol yumurtaligimda 20m sag yumurtam 22m olmus ve catlatma iğnesi oldum beklıcemartık

ben duphastonu igneden önce içmiştim sonra femara diye bi ilaç içtim yumurta buyutmek ıcın ve bugun kontrole gıttım sol yumurtaligimda 20m sag yumurtam 22m olmus ve catlatma iğnesi oldum beklıcemartık
Hadi hayırlısı olsun hakkında inşallah

O kadar çok okudum ki burayı
Klomeni burda duydum çatlatma iğnesini yok hayıt otu başka kürler falan kopya çektim gittim doktora bende istiyorum klomen dedim falan filan dün güzel dedi yumurtalara rahim ağzı kalınlık falan iyi dedi çatlatma iğnesini oldum kolumdan 36 saat sonra diye saat verdi bir tek bunda tam aydınlanamadım 36 saati beklemek mi lazım illa . Dün öğlen oldum bu öğlenden itibaren değerlendirmek daha mantıklı değil midir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…