Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bir tane 5 yaşında oğlum var.5 aydır korunmuyoruz eşimle ama yok çatlatma iğnesinden sonra kontrole gittim çatlamışmı diye evet çatlamış ama bugün 14. Gün olmasına rağmen predictör early ile test yaptım sabah yine negatif

Allah bağışlasın test için bi yorum yapamicam ne desem yalan olur gitmedim kana

Bence sonuç pozitif olsa bile çıkması için erken olabilir. Biraz adet tarihinizle alakalıdır, adetten 3-4 gün önce çok silik çıkabilir gebelik varsa

İğnenin etkisi değildir bence çünkü artık geçmiş olmasi lazım.Yarın felan koyulaşırsa test bilki hamilesin bence
İlk idrarla yapılmış olan dağıldığı için gün içinde tekrar yaptm ilk idrarla olan bu

Eklentiler

• 00D860F4-BB47-4BE0-9063-7DE1EB3C4699.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 43
Bence sonuç pozitif olsa bile çıkması için erken olabilir. Biraz adet tarihinizle alakalıdır, adetten 3-4 gün önce çok silik çıkabilir gebelik varsa
Benim aklıma şey takıldı ya benim çatlatma iğnesi ayın 31 inde vuruldu Çarşamba Cuma ve pazar günü ilişki dedi doktor sonra ki hafta hiç ilişki olmadı salak gibi neyse dün doktora gittim kontrol için çağrımıştı yumrtan çatlmaış dedi ne zaman diye sordum bir hafta felan olmuş dedi.En son ilişkinden 12 gün sonra test yap dedi

Adet tarihime 4 gün var bimiyorum ki
Bence biraz daha bekle canım ya da her gün test yapmaya devam et. İdrara geç karıştığı için ancak çıkar yani varsa bile. Bi de geç döllenme olayı falan oluyo ya o yüzden bazıları adet günü bile ancak görüyo silik çizgiyi

Önemli olan günleri değerlendirmişsin zaten canım, ondan sonraki günlerde hamilelik şansı neredeyse sıfıra düşüyo zaten, üzülme yani. Peki doktorun dediği gibi son ilişkidrn sonra 12.gün mü bugün?

Yok hayır 9. Gün geçen hafta değil ondan önceki hafta pazar günüydü

Ay bu ay resmeb gün saydım günler gwçmek bilmedi çok takıyorum ben ama aklımdan bir türlüde çıkartamıyorum hamile kalsam da rahatlasam Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah
Benim de öyle sürekli aklımda günler geçmiyo. Amiin hepimize sağlıklı sıhhatli bi evlat versin inşallah Allahım

Ay bu ay resmeb gün saydım günler gwçmek bilmedi çok takıyorum ben ama aklımdan bir türlüde çıkartamıyorum hamile kalsam da rahatlasam Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Cnm bence biraz daha bekle herkesin sonrada cikabiliyormus bende ayin 1 inde oldum 13.gybum bugun dun yaptım silikti igne etkisidir diye bekliyorum bi kac kac daha bence adetine 1 gun kala yada gec dollenme olduysa adetin 1-2 gun ggecince yaptl

Yok hayır 9. Gün geçen hafta değil ondan önceki hafta pazar günüydü
Aslında doktorun doğru bi şey söylemiş bence. Biz şu an iğneden itibaren sayıyoruz ama iğne etkisi 10-12 günde geçiyo. Bebek de varsa bile şüpheli ilişkiden sonra yaklaşık 2 haftada idrar testinde çıkıyomuş. Kanda biraz daha erken çıkar tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…