Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
olmayacagini bile bile olmaz artik sanirim umut etmekte artik beni yipratiyo
Ama zaten yeni kürtaj olmuştun dimi canım? Belki de adet olman iyi oldu bu ay, çünkü kürtajdan sonra bi kaç adet dönemi geçmesini söylüyo genelde doktorlar

adetlerim hic bitmiyodu hep adettim endemetrium hiperplazi ve polipler. giderek artan ve sonundada artik sadece 10 gun temiz kaliyodum ara kanamam oluyodu. 19gun once ameliyat oldum iste kuretaj parca alindi rahmim kazindi tekrar vs.. iste . tedavi olmasaydim doktor kansere cevirekti dedi. bunada sukur . bende 33 yasindayim 10 senelik evliyim. bi kizim var sukur. 4 senedir de olmuyo iste kafayi yiycem . doktor 1 sene bekle dedi. burdanda yazmistim hatta
Çok geçmiş olsun allah inşallah en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip eder

Merhaba kızlar, ben bu ayın 4ünde çatlatma iğnesi oldum
Daha sonra yumurtam çatladı mı diye doktorum 3 gün sonra kontrole çağırdı gittim sonuç belirsiz yani yumurta küçülmüş ve dış çeperi biraz bozulmuştu ama %100 çatladı diyemem dedi doktor şuan neler oluyo bilmiyorum sizce küçülen ve çeperi deforme olan yumurta çatlamış mıdır? Yani çatlatma iğnesi işe yaramamış olabilir mi?

Daha sonra yumurtam çatladı mı diye doktorum 3 gün sonra kontrole çağırdı gittim sonuç belirsiz yani yumurta küçülmüş ve dış çeperi biraz bozulmuştu ama %100 çatladı diyemem dedi doktor şuan neler oluyo bilmiyorum sizce küçülen ve çeperi deforme olan yumurta çatlamış mıdır? Yani çatlatma iğnesi işe yaramamış olabilir mi?
Benim çatlayınca küçülmüştü ve sıvı vardı etrafında ama senin söylediğin çeper bozulmasıyla ilgili bi bilgim yok canım

Benim bu konuda pek bi bilgim yok ama yumurta çatlayınca da içindeki sıvı boşaldığı için küçük ve sönük durumda oluyomuş canım

Adet olan arkadaş vardı burda bi iki gün önce acaba iğnenin kaçıncı günü adet olmuştu

Merhaba hanımlar çatlatma iğnesi olan varmı aranızda bu ay? Benim bugün çatlatma iğnesinden sonra 14. Günüm ama erken gebelik testi yaptım sabah negatif çıktı morelim bozuldu olsa çıkardı diye düşünüyorum

X