Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle yapıyorum canım hatta sıcak su aldım yanıma :) şu test üzdü beni yav uf :)
Üzülcek bi durum yok canım, şu an olması gereken o :) iğnenin etkisi bitiyo onu görmüş oldun. Bebiş zaten henüz çıkmaz. En erken adete 3 gün kala falan çıkar diye düşünüyorum

Maşallah valla güzel artmış allah kucağına almayı masip etsin canm bizede hayırlısını versin rabbim
Aşırı silik ya telde belli olmuyo şimdi de hay allah halen iğne etkisi var demek

Benimde boyle cikiyo ama silikte olsa cizgi var ben goruyorum insallah gunden gune koyulasir cnm

Maşallah valla güzel artmış allah kucağına almayı masip etsin canm bizede hayırlısını versin rabbim
Aşırı silik ya telde belli olmuyo şimdi de hay allah halen iğne etkisi var demek
Çizgi hala var ama canım, görünüyor pembe pembe. İlk idrarda yapılan test her zaman daha net çıkartır çizgiyi. Gün içinde yapılan testlerde sabahki kadar koyu çıkmaz

moralim cok bozuk bu ay yine husran kafayi yiycem artik takinti saplanti ne dersen de.sabah sabah kimsenin moralini bozmak istemezdim ama elimde degil
her ay umutlar yeniden tazeleniyor canım ben 2 seneden fazladır uğraşıyorum düşün bu 6. çatlatma iğnemdi benim nasibimiz elbet bizi bulacak

ne hastalığı canım ? ben de 22 ağustosta 3 senelik evli olacağım
adetlerim hic bitmiyodu hep adettim endemetrium hiperplazi ve polipler. giderek artan ve sonundada artik sadece 10 gun temiz kaliyodum ara kanamam oluyodu. 19gun once ameliyat oldum iste kuretaj parca alindi rahmim kazindi tekrar vs.. iste . tedavi olmasaydim doktor kansere cevirekti dedi. bunada sukur . bende 33 yasindayim 10 senelik evliyim. bi kizim var sukur. 4 senedir de olmuyo iste kafayi yiycem . doktor 1 sene bekle dedi. burdanda yazmistim hatta

Allah yardımcın olsun şifa versin inşallah hayırlı zamanda sağlıklıca kavuşursun evladına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…