Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasil dayaniyonusunuz merak ediyorum yarin 11.gunum olucak ben biraz önce kan verdim idrar negatif igne etkisetkisi gecmis artik yuksek cikarsa 2 gun sonra tekrarlarim dusuk cikarsa adet olmazsam o zaman yaparim

Canım benim de ilk denemem çok sabırsızlanıyorum ama daha erken o yüzden dayanıyorum. Sen bizi de haberdar et, hayırlı sonuçlar al inşallah

Senin kaybin var galiba cnm 2.bi uzuntu yasamak istemedigin icinmi.kendini frenliyorsun acaba. bilmiyorum valla surekli test yapiyorum kendimi engelleyemiyorum en iyisi kan vermek dedim bugun 2 kere test yaptim ikiside negatif cikti kanda oyle cikarsa anlicam ki yok genelde adetten 3 hafta sonra belli oluyomus gebelik ama benim adet biteli 2 hafta oldu ama olursa cikar diye dusunuyorum bakalim bilmiyorum kafam karisikti kan verdim bende bilmem artik iyimi kotumu 12 de aricam bakalim bakalim cikmismi diye cnm

Kız iğnenin kaçıncı günü

cnm senin ignenin kaxinci gunu

Kayıptan dolayı değil test yapmamam canım, hatta o zaman hemen anında kopkoyu çıktı çok mutlu olmuştum. Frenlememin sebebi 3 aydır korunmuyoruz ve her ay bata yakın test yapıyorum negatif... bu ay artık tedaviye başladık, sıkıyorum bakalım dişimi.
Senin de biraz erken olabilir şu an kuzum ama tabi az çok bi fikir de verebilir

Anladim cnm keske senin gibi olabilsem 1 bucuk senedir evliyim her ay test yapiyorum ama yinede akillanmiyorum hic engel olamiyorum kendime

Anladim cnm keske senin gibi olabilsem 1 bucuk senedir evliyim her ay test yapiyorum ama yinede akillanmiyorum hic engel olamiyorum kendime
Negatifler beni 3 ayda çökertti canım. Ondan biraz hevesim kırılmaya başladı. Gerçi şimdi de klomen ve çatlatma iğnesinin faydası olucak mı heyecanı var. İnşallah artık bu ay gelir bebişlerimiz

cnm bende yaptm her test pozitif cikti. banada igne etkisidir dediler. o yuzden sasiriyorm
En azindan azindan fikir olur bilmiyorum 11.gunde bile negatif cikip sonra pozitif cikan varmisda yinede yaptirmak istedim olmadi bi kac gun sonra yenilerim bi su sonuc ciksinda[/QUOTE

Negatifler beni 3 ayda çökertti canım. Ondan biraz hevesim kırılmaya başladı. Gerçi şimdi de klomen ve çatlatma iğnesinin faydası olucak mı heyecanı var. İnşallah artık bu ay gelir bebişlerimiz

İnsallah cok adua ettim insallah Rabbim bize evlat nasip eder geceleri bebek aglamasiyla uykusuz kalmak istiyorum artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…