Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm,az once baska topiklerden baktim 13. gun bile 0.35 cikan vr. bakalim hayirlisi allahtan
Evet kuzum öylelerini çok okuyorum ben de. O yüzden diyorum, senin değerin gayet iyi bence, hamilesin gibi hissediyorum. Baksana hala adet de olmuyosun

farzedeyim 2 agustostakide catlatma yine 9 gun yapio bilemedm. beyin firtinasi yapiorum. ellerkm yanio kasinio, goguslerim sis neden bilemedm
Tatlım sana zaten 2.kez çatlatma yapmamışlardır eminim. O progesteron içeren bi iğnedir ve hcg içermez. Hadi diyelim çatlatmaydı, bu zamana kadar adet olurdun bence. Ufak ufak belirtilerinde var, bebiş geliyo inşallah :)

saol kuzucm destegin icin bakalim artik isimkz beklemeye kaldi. hayirlisi allahtan
Tatlım sana zaten 2.kez çatlatma yapmamışlardır eminim. O progesteron içeren bi iğnedir ve hcg içermez. Hadi diyelim çatlatmaydı, bu zamana kadar adet olurdun bence. Ufak ufak belirtilerinde var, bebiş geliyo inşallah :)

gebelkk hala pozitif cnm. sanki adet olckmks gibi kasiklarim agrio.
Çok normal canım. Benim sonlanan gebeliğimde bata 1 gün kala kasıklarım sızım sızım sızlamıştı. Başka da pek belirtim yoktu, hep adet olucam bugün yarın diye düşündüm ama olmamıştım. Tam bat gününde çift çizgi anında kopkoyu çıkmıştı. Bebiştendir ağrılar :)

X