Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İgnenin etkisinin gectiginden o kadar emindim ki sonuc 1.05 yani gebelik yok aglamamak icin kendimi zor tutuyorum :KK43: :kızgın: :KK43:

Nasil dayaniyonusunuz merak ediyorum yarin 11.gunum olucak ben biraz önce kan verdim idrar negatif igne etkisetkisi gecmis artik yuksek cikarsa 2 gun sonra tekrarlarim dusuk cikarsa adet olmazsam o zaman yaparim
Canım bence biraz yapı meselesi. Ben 2yıl tedavi gördüm, her ay senin gibiydim.

Normal zamanda da her şey hemen sonuçlansın, netleşsin isterim. Hep varsa da yoksa da bileyim diyerek kan ve idrar testleri yapıyordum. Hatta internetten toplu alıyordum idrar testlerini 50lik paket filan. Öyle söyleyeyim sana :) Çok uyguna geldiği için yaparken de içim acımıyordu :)

İyi yapmışsın canım bence test yaparak. Şimdi artış olursa gebelikten olduğuna emin olacaksın çünkü :)

Günaydın kızlar test yaptım ama kafam karıştı iki testte neredeyse aynı koyulukta üstteki iğnenin 6. Günü alttaki 11. Gün yaptığım yani bugün bu kadar yavaş mı silinmesi lazım

Eklentiler

• 33473C15-5890-4C1A-80F7-ACD335AF06A6.jpeg
    33473C15-5890-4C1A-80F7-ACD335AF06A6.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 63
O zaman bugün 9.gün canım :KK33:

İstersen yarın ve sonraki gün testleri tekrarla. Silikleşme yoksa olumludur, silikleşip tekrar koyulaşırsa da kesin olumludur :KK48: inşallah güzel sonuçlanır canım :KK36:
İnşallah bu defa olmuştur inşallah hepimiz olumlu sonuç alırız bu ay:KK200:

Benim 9.gun pozitif cikmisti canım ama 10.gun negatifti ignenin etkisidegecmisti vucudumdan insallah seninki hamileliktendir cnm
İnş öyledir bekleynce böyle oldu

Eklentiler

• 54A1583D-D0A9-4D11-8AAF-FE8C744533EC.jpeg
    54A1583D-D0A9-4D11-8AAF-FE8C744533EC.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 44
Canım bence biraz yapı meselesi. Ben 2yıl tedavi gördüm, her ay senin gibiydim.

Normal zamanda da her şey hemen sonuçlansın, netleşsin isterim. Hep varsa da yoksa da bileyim diyerek kan ve idrar testleri yapıyordum. Hatta internetten toplu alıyordum idrar testlerini 50lik paket filan. Öyle söyleyeyim sana :) Çok uyguna geldiği için yaparken de içim acımıyordu :)

İyi yapmışsın canım bence test yaparak. Şimdi artış olursa gebelikten olduğuna emin olacaksın çünkü :)

Bende cnm internetten toplu aliyorum aliyoruem uyguna geliyor diye ssnirim dedigin gibi yapiyla alakali kendimi durduramiyorum çünkü

Günaydın kızlar test yaptım ama kafam karıştı iki testte neredeyse aynı koyulukta üstteki iğnenin 6. Günü alttaki 11. Gün yaptığım yani bugün bu kadar yavaş mı silinmesi lazım
Canım ben senin paylaştıklarını yeni görüyorum. Evet artık daha silik olmalıydı ama hala aynı. Yoksa hamilelik var da kendini gösteriyo mu yavaş yavaş. İnşallah öyledir

X