Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlar dün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım acaip bir şekilde kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu bu iğneyi yaptırıp hamile kalanlar var mı? cevaplarınızı bekliyorum.
Bende cuma gunu gece yaptim igneyi ama agrim bu gun cok oldu belim agriyo ve adet agrisi gibi agrilarim var. Ama dun goguslerimde yanma oldu baya. Ates basiyodu. Ne zaman test yapacaksin. Klomen tedavisimi?

Bende cuma gunu gece yaptim igneyi ama agrim bu gun cok oldu belim agriyo ve adet agrisi gibi agrilarim var. Ama dun goguslerimde yanma oldu baya. Ates basiyodu. Ne zaman test yapacaksin. Klomen tedavisimi?
Cnm ben muhtemelen test yapmayacağım adetimi bekliycem Adetime 15 gün var. Benim iğne etkisini 4 saat sonra göstermeye başladı normal yani ağrı olması fln cnm klomeni kullandım evet

O iyi olmus iste bence aslinda catladikta sonra degilde catladiginda spermin icerde olmasi gerekli spermlerin 24 veya 48 saat arasi canli kalabildigini dusunursekkk.hadi ins.
Inşallah cnm doktor cuma ve cumartesiyi değerlendirin diyince değerlendirdik inşallah tutar bayrama mutlu girerim bayram hediyesi olur.

Cnm bu ilacın etkisi ne kadar sürüyor acaba sende şuan için ağrı fln varmi
Valla bu konuda herkes farkli bisey soyluyo. Ben cok su icerim o yuzdende cabuk atiyorum sanirim 7.gun negatif cikmisti oncekilerde. O yuzden 9. Gun yaparim. Dun cok agrim vardi adet olcam gibi sabah kalktigimda bisiler gitti benden gittim baktim hemen su gibi akintim olmus camasirim islanmisti. iliskide de cok oagrim oldu. İliskiden hemen sonra isaret parmagimin tirnagi kadar kan geldi. Goguslerim biber surmus gibi yaniyodu. Bu gun hepsi gecti. Sen neler hissediyorsun.

Bende şuan için bişey yok ilk iğneyi yaptırdığım gün ağrım oldu ondan sonra hiç ağrı hissetmedim kişiye gore değişiyor demekki. Ama anlamadığım bişey var çatlatma iğnesi yumurtayı çatlatıyor dün ben ovu testi yaptım iki çizgide koyuydu takvime gore bugün yumurtlama günüm

Kızlar selam, benim 9. Günüm bugün hiç belirtisiz uyandım cumartesi de bat, ne zaman test yapsam acaba

İgnedeki hormonlardan öyle görünmüş olmasın? Ben iğneden sonra 4. Gün kontrole gitmiştim yumurta salınımı bitmiş inşallah degerlendirmişsinizdir demişti doktor, senin kaçıncı gün olmuştu?

Canim catlatma ignesi yapinca ovu testi pozitif cikar zaten. İgneden 36 saat sonra catlar. 3 tup bebek denedim ucunde de 30-34.saat arasi toplamislardi. Yani catlama erken olmuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…