Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim benim tuplerim de tespih gibiymis bogum bogum ikisi de ayniymis. Tup bebek demisti doktorlar son bir de klomen deneyelim dedi doktor ben bir yildir hic gebe kalamadim deyince. Hsg cektireli 5 ay oldu bu ay pozitif..ins gorurum saglikla keseyi
Bende hsg yı 3 ay önce çektirdim benim doktorum 6 ay dene olmazsa tüp bebek dedi ben başka bi doktora gittim klomen ve çatlatma iğnesi yazdı bana eğer tutmazsa tüp bebek tedavisine başla dedi inşallah tutar da gerek kalmaz

Slm kızlar dün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım acaip bir şekilde kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu bu iğneyi yaptırıp hamile kalanlar var mı? cevaplarınızı bekliyorum.

İyi geceler
Ben de dün aynı çatlatma iğnesinden vuruldum.
2gündür bende de ağrı var bu akşam daha fazla ağrı oldu.

Iyi geceler cnm hoş geldin benim dün çok agridi bugün gayet iyiydim ağrım yoktu bakalım ne olacak cnm
Hoşbulduk sağoll canım
Yazdığım gibi bugün düne nazaran daha fazla ağrı vardı bende de
Bu ağrılar iyiye mi işaret acaba!!! Yumurta çatladığı içinse iyi
İnş çatlamayın kist olmaz yumurtalar
Senin bat kaç
Benin 26 agustos
İnş ikimizde güzel sonuç alırız

Hoşbulduk sağoll canım
Yazdığım gibi bugün düne nazaran daha fazla ağrı vardı bende de
Bu ağrılar iyiye mi işaret acaba!!! Yumurta çatladığı içinse iyi
İnş çatlamayın kist olmaz yumurtalar
Senin bat kaç
Benin 26 agustos
İnş ikimizde güzel sonuç alırız
Benim de 28 agustos cnm bekleyip gorucez ins guzel sonuclar aliriz dedigin gibi

Kizlar catlatma ignesini karindanmi vuruldunuz.ben gecen ay koldan vuruldum hic oyle agrim filan olmadi.bu ay karindanmi vurdursam acaba.

Kizlar catlatma ignesini karindanmi vuruldunuz.ben gecen ay koldan vuruldum hic oyle agrim filan olmadi.bu ay karindanmi vurdursam acaba.
Ben karından vuruldum canım, kol arkasından da vuruluyormuş ovitrelle ama karından daha etkili oluyormuş istersen karından vurul hiç acımıyor

Ben karından vuruldum canım, kol arkasından da vuruluyormuş ovitrelle ama karından daha etkili oluyormuş istersen karından vurul hiç acımıyor
Bu ay eger verirsr doktor oyle yapiyim.ben acimasindan korkmuyorum hatta hemsireye hangisi daha etkiliyse oyle yapalim dedim bana farketmez dedi.kendi vuranlar kol arkasina yetisemedigi icin karindan vuruyolar dedi.

Ben 3 ay klomen ve ovitrelle oldum olmadı hep negatif. Salı günü hsg çekilecek sonra aşılama galiba. Bu arada ovitrelle olmadım son ay yumurtam kendiliğinden Çatlıycak gibiymiş öylede oldu. Şimdi hsg için çok heyecanlanıyorum

Ben 3 ay klomen ve ovitrelle oldum olmadı hep negatif. Salı günü hsg çekilecek sonra aşılama galiba. Bu arada ovitrelle olmadım son ay yumurtam kendiliğinden Çatlıycak gibiymiş öylede oldu. Şimdi hsg için çok heyecanlanıyorum
Inşallah hsg sonucun iyi çıkar cnm, herkeste tutmuyor catlatma iğnesi işte inşallah yaptıranlar da tutar

X