Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam, benim 9. Günüm bugün hiç belirtisiz uyandım:KK43: cumartesi de bat, ne zaman test yapsam acaba :işsiz:
Ben 9. Gun yapicam test ama alistim artik. Yillardir tedavi klomenler asilamalar tup bebekler. Saldim artik. Eglencesine gibi takip yapiyoruz yeniden tup dusunene kadar ya tutarsa hesabi.

Ben 9. Gun yapicam test ama alistim artik. Yillardir tedavi klomenler asilamalar tup bebekler. Saldim artik. Eglencesine gibi takip yapiyoruz yeniden tup dusunene kadar ya tutarsa hesabi.
Sen baya deneyimlenmişsin, inşallah bir an önce kavuş bebişine canım, dr 10 gün sonra yap dedi, aslında 15 tane test alıp hergün yapasım vardı hani pozitif negatife döner takip ederim sonra da iğne etkisi kaçıncı gün biter görürüm diye ama eşim kızdı, sence kaçıncı gün yapmalı?

Sen baya deneyimlenmişsin, inşallah bir an önce kavuş bebişine canım, dr 10 gün sonra yap dedi, aslında 15 tane test alıp hergün yapasım vardı hani pozitif negatife döner takip ederim sonra da iğne etkisi kaçıncı gün biter görürüm diye ama eşim kızdı, sence kaçıncı gün yapmalı?
Denedim canim yaptim onu da :) 7.-8.gun negatif cikiyodu benim. Esine soyleme boyle seyleri. Ben kimyasal gecirdigimde soyledim pisman oldum artik soylemiyorum kendim takiliyorum. İnternette satiliyo 10 tanesi 10 lira. Benim kartim yok o yuzden alamiyorum. Esimin karti bende ama msj gidiyo :) persembe yada cuma memlekete gidicem babamin kartla alirim diyorum. Gelince yapmaya baslarim bende

İnsallah hepimiz kavusuruz canim.

B
İgnedeki hormonlardan öyle görünmüş olmasın? Ben iğneden sonra 4. Gün kontrole gitmiştim yumurta salınımı bitmiş inşallah degerlendirmişsinizdir demişti doktor, senin kaçıncı gün olmuştu?
Ben cuma gunu vuruldum igneyi iki gun değerlendirdik iğneyi yaptırmadan önceki gün de birliktelik olmuştu. Belki dedigin gibi iğneden olmuş olabilir cnm

Ben 3 ay klomen ve ovitrelle oldum olmadı hep negatif. Salı günü hsg çekilecek sonra aşılama galiba. Bu arada ovitrelle olmadım son ay yumurtam kendiliğinden Çatlıycak gibiymiş öylede oldu. Şimdi hsg için çok heyecanlanıyorum
Merhaba canim seninle durumlarimiz aynı. Bende 2ay klomen catlama ignesi kullandim sonuc negatif. Bu 3üncü ayım. Bu ayda olmazsa rahim filmi cekilcem. Sonra aşılama...
2Bucuk senelik evliyim hic korunmadik. Esimdede bendede hicbir sıkıntı yok..
Senin hikayen nedir? Rahim filmini ne kadara anlaştın ve anestezili mi olacak?

Cok soru sordum hakkini helal et:)

Merhaba canim seninle durumlarimiz aynı. Bende 2ay klomen catlama ignesi kullandim sonuc negatif. Bu 3üncü ayım. Bu ayda olmazsa rahim filmi cekilcem. Sonra aşılama...
2Bucuk senelik evliyim hic korunmadik. Esimdede bendede hicbir sıkıntı yok..
Senin hikayen nedir? Rahim filmini ne kadara anlaştın ve anestezili mi olacak?

Cok soru sordum hakkini helal et:)
Hsg filmini 3 ay önce bende çektirdim anestezi yapılmadı bana

Ağrıyı iyiye yoralım
Demek ki ilk gün çatladı yumurtan
O günü de değerlendirdiysen inş gebe kalmışsındır
Inşallah cnm iğneyi vurulmadan 1 gün önce de degerlendirmistim iğneyi vurulduğum gün ve sonraki günüde değerlendirdik inşallah tutmuştur cnm dun aksamda değerlendirdim her ihtimale karşı. Sende durum ne

Inşallah cnm iğneyi vurulmadan 1 gün önce de degerlendirmistim iğneyi vurulduğum gün ve sonraki günüde değerlendirdik inşallah tutmuştur cnm dun aksamda değerlendirdim her ihtimale karşı. Sende durum ne

Ben cuma günü vuruldum iğneyi
Çarşamba günü ilişki olmuştu
Cuma oldu
C.ertesi oldu
Başka da yok
Ama benim cumartesi çatladı yumurtam öyle hissettim
İnş senin de benim de tüm isteyenlerinde yumurtaları döllenmiştir

Cuma oldu
C.ertesi oldu
Başka da yok
Ben de geçen cumartesi vuruldum, cuma pazar pazartesi salı değerlendirdik, Çarşamba kontrolde yumurta salınımı bitmiş dedi dr, ama sabırsızım ya beklemek çok zor, inşallah tutunur bebeklerimiz

Cuma oldu
C.ertesi oldu
Başka da yok
Biz seninle aynı gün vurulmustuk iğneyi. Inşallah cnm hepimiz anne oluruz. Ben cuma günü iğneyi yaptırdığımda bende akıntı da olmustu

X