Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canim hosgeldin. 1 yil diyen doktorlardan uzaklas ve bida gitme:) tup bebek islemi yapan doktorlari bul git daha iyi biliyorlar bilgililer ve seni oyalamiyorlar. Arastirma odaklilar. Hatta kadin doktorlardan daha iyi erkek kadindogumcular. Adetin 2. Veya 3. Gunu gitmen lazim. Evet hep vajinal muayene biz alistk artik sanirm kzlarla film falan bile oldktn sora:) hersy cocuklarimz icin napalm. Hayirlisi olsun inss

Hayirli olsun canim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin darisi basimiza:)

Hos buldum Morasigi özel hastaneydi 1 yıl dıyen ben de klonık buldum ona gidecegım vajonal. Muayene özel de olmus Tum ama adetlıylen ne bıleyım tuhaf geldı. Peki catlatma iğnesı mutlaka olur mu her zaman bırde su var gıdechım klınık için her defasında muayene ucreti mi odenuyor bıraz yüksek te ilk aradığımda sormayı unuttum doktora gıdenlee olarak sıze sorayım :)

Iste o 1 yil diyn ozelleri salla doktorla alakali. Bende ozele gidiyorum ilk 7 ayimi yedi bu bi yil diyp arastrmayn doktorlar sagolsn. Doktor cok degstrdm. Suankinden cok memnunum empati yapiyo benmle enazndan. Adette olmz gibi geliyo ama alisiyosn sora tedavilerde hep adet donemnde once yumurtaya bakiyo sora hap veriyo canim. Evet her gttnde muayene ucreti oluyo. 10 gub kontrol suresi var ama bicok hastanede zatn. Adetli gittgnde odersn haptn sora kontrole cagrdigi bedava oluyo ole denk geliyo gnlde:) istnbuldamisinz peki

Birde canim hormon testi sperm testi isteyecektir mutlaka. Senden rahim filmi de ister emin olmak icin. Yoksa bosa zaman kaybi yasamis olursn allah korusin blki bi sorun vrsa catlatma ignesi yerine direk asilamaya veya tupbebegede gecebiliyorlr. Ins cok guzel sonuclar alirsin canim :)

Yok gazınantep teyım telefon da adetin 2. Gunü hapa baslayavagımızı söyledi. Çatlama iğnesi için tekrar gıdeceğim sanırım sonrasında gerek olursa. Bakalım İlk deneme olacak ınsallah hayırlısıyla olur bu ay

Insallah Morasigi tesetlrım var bayram da memlekette yaptırmıstım orda demıstın doktor hemen tedaviye baslayın beklemek istemiyorsanız DİYE sonra buraya geldım burda da Bır yıl deyince sasırdım ama tabı yıne beklemedim tekrar arastırdom. Esımde test yaptırdı onda hersey normal benımm degerlerim
TSH. 1.35
Fsh.8.71
PROLACTIN. 10.74
Lh.15.70 bu sekilde

Iyyim bende şükür aynen kuzum ya 7. Günümüz doldu kaldı 7 gün çok az kaldı bakalım insallah bebisleriniz tutmustur onları görmemizi bekliuolardir insallahhh belirti varmi sende kuzum
İnşallah canım inşallah bizimledir bebişlerimiz. Pek belirti yok canım. Akıntı devam ediyo. Dün kasıklarım çok ağrıdı, sağ taraf özellikle adet ağrısı gibiydi. Bugün bi şeyim yok ama

Merhaba canım. Yumurta takibinde adetliyken 3.günü falan çağırıyo doktorun karından usg ile yumurtaların oluşumuna foliküllere bakıyo. Eğer klomen tedavisi olursa adetin 3, 4, ya da 5.günü klomen kullanmaya başlıyosun ve 5 gün boyunca kullanıyosun. Bittikten sonra yine kontrole gidiyosun, duruma göre tekrar tekrar çağırabiliyo kontrole. Çatlatma iğnesi kullanacaksan iğneni oluyosun ve doktor ilişki günleri veriyo. Hiçbir şey kullanmıyosan yumurtaların muhtemel çatlama gününü hesaplıyo doktor ve yine ilişji günleri veriyo. Her şey bu kadar

Gunaydin canimm. Bende oyleyim ya dun aksam hep yattim karnim cok avriyo oldum olcam gibi adet. Tedavilerden sora adet donemide cok zorlu agrili geciyo ya gelsede kurtulsm diyorm

Allah yardimcimiz olsun canim.benim agrilar gecti.genelde sabahlari oluyor ağrı.hehhh dedim kesin geldi wc ye gittim yok.sanki kafa buluyor benimle.

Ikinzde normal dedyse ins hayirli sonuclari alirsin tez zmaanda

Hayirlisi olsun canim umudunu yuksek tutmaya calis

Bende ruyalara basladim kizlar kafayi bozduk iyice:/ ruyamda gordum yeni test sonucuma gore hamileymsim daha cok yeniyms cok garipti allah sabir versin hepimize ve tez zamanda kucagimz dolsn hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…