Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ruyalara basladim kizlar kafayi bozduk iyice:/ ruyamda gordum yeni test sonucuma gore hamileymsim daha cok yeniyms cok garipti allah sabir versin hepimize ve tez zamanda kucagimz dolsn hepimizin:dua:

Insallah guzelim insallah.ya grupta bir ugursuzluk var bastan beri grupta olan kimse hamile kalamadi. kiramadik gitti.

Kızlar catlatma iğnesinden sonra 8.gunum herhangi belirti yok ama alt tarafıma bir baskı var anlatamam normal mi cevap verirseniz çok sevinirim :KK54:

Kızlar catlatma iğnesinden sonra 8.gunum herhangi belirti yok ama alt tarafıma bir baskı var anlatamam normal mi cevap verirseniz çok sevinirim :KK54:
Benim de 7.günüm canım, hafif kasık ağrılarım var. Bu tür şeyler normaldir diye düşünüyorum canım.
Bu arada yeni topiğe gel istersen artık ordayız :)

Selam canim. Ara sira boyle dolasan hafif sanci gibi seler oluyodu bi hareketlenme gibi. Hormonel seler normaldir die dusunuyorum. Ha bnde sole oldu surekli icimi bastirma ihtiyaci oldu 3 4 gun boynca tursu yedim sabah cok beyaz peynir yiyodum. Ilaclardn sanirim. Senn nekadr kaldi blki belirtidir:)
Selam canim. Ara sira boyle dolasan hafif sanci gibi seler oluyodu bi hareketlenme gibi. Hormonel seler normaldir die dusunuyorum. Ha bnde sole oldu surekli icimi bastirma ihtiyaci oldu 3 4 gun boynca tursu yedim sabah cok beyaz peynir yiyodum. Ilaclardn sanirim. Senn nekadr kaldi blki belirtidir:)
Benim bugün 5. Gunum daha var yani canım bugün çok gezdim dışarda ona ragmen iyiyim suan
Akintim çok fazla sadece
Bugün düne göre iyiyim
Belirti için erken bence heveslenmek istemiyorum şimdiden :))

Benim bugün 5. Gunum daha var yani canım bugün çok gezdim dışarda ona ragmen iyiyim suan
Akintim çok fazla sadece
Bugün düne göre iyiyim
Belirti için erken bence heveslenmek istemiyorum şimdiden :))
Olsn az kalmis hayirlisi olsun ins canim. Evet belirti olusmz suan ilacin yan etkileri cok ya:) bas donmesi cok yapti bnde kafami kaldiramiyodm sora vajinaya gectik :)

X