Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 ekim canım iğnenin etkisi en az 10 gün sürdüğünü söylüyorlar

1 ekimde vurulduysan bugun ignenin 7.günü adetin kacinci günü yumurtanin gelistigi önemli degil.ignenin etkisi ortalama 10 güne kadar gider gebelikte eger varsa ancak ignenin 13 14.günde cikar.14 ekimde test yaparsan daha dogru olur.benimde 7.günde ignenin etkisi gitmisti.

Pardon canım ben yanlis yere bakmışım ben 29 eylülde geçen hafta cumartesi vurdular igneyi

Pardon canım ben yanlis yere bakmışım ben 29 eylülde geçen hafta cumartesi vurdular igneyi

Ozaman ignenin 14.gunü 12ekim okuyor.ancak ozaman cikar.hatta 16 17 günde cikanlar var.cok sabirsizim dayanamam dersen direkt persembe cuma kan verirsin netlesir

Insallah insallah ...bende 3 ay basarisiz oldum .kasim gibi rahim filmi cekilecek aralikta igneyle tedaviye baslicam.kismet
Canım ben bebek istiyorum diye tip fakültesine gitmiştim benim hormonlarıma ve hsg çekmemi ve eşimden sperm testi iştendi bunlar hepsi iyi çıktı çok şükür bu tahliller yapılmadan doktorlar size nasıl tedavi uyguluyorlar doktor çok önemli bu ay başka bir doktora gittim özele oda hiçbir sorun olmadığını desteklemek için klomen komen ve catlatma iğnesi vuruldu ama halen beklemedeyim

A AloeeVeraa canım bugün iğnenin 9.günü test yaptım silik bile çıkmadı iğnenin etkisi gitti sanırım bu ayda hamile degilim
Canım iğnenin etkisi geçmiş ama bebeğin varsa bile bu henüz testte çıkmaz ki çok erken. 14-15.gün ancak çıkar testte. O yüzden kendini üzme boşuna

Bende bunu anlamiyorum işte. Boşuna 3 ay klomen kullandim.artik olan oldu .

Günaydın canıım :) bildiğin gibiyim ben 7.güne başladık bakalım neler olucak heyecanındayım :) sen nasılsın
Iyyim bende şükür aynen kuzum ya 7. Günümüz doldu kaldı 7 gün çok az kaldı bakalım insallah bebisleriniz tutmustur onları görmemizi bekliuolardir insallahhh belirti varmi sende kuzum

Gunaydin tatlim bilgilrr icin cok sagol ya harikasn vala:) raporlu iyimis bende buna ugrasirim. Tabi her denemede ayni parayi aliyorlar

Selam canim. Ara sira boyle dolasan hafif sanci gibi seler oluyodu bi hareketlenme gibi. Hormonel seler normaldir die dusunuyorum. Ha bnde sole oldu surekli icimi bastirma ihtiyaci oldu 3 4 gun boynca tursu yedim sabah cok beyaz peynir yiyodum. Ilaclardn sanirim. Senn nekadr kaldi blki belirtidir:)

Gunaydin canimm. Bende oyleyim ya dun aksam hep yattim karnim cok avriyo oldum olcam gibi adet. Tedavilerden sora adet donemide cok zorlu agrili geciyo ya gelsede kurtulsm diyorm

Merhaba kızlar ben 7 ay olacak gebelik için çalışıyoruz. Bu ay yumurta takıbı ne baslıycam ayrıca pko var. Nasıl bi süreç olıuor özle hastane ye gıttım bir yıl dedi. Bende özel muyaenehavesı olan doktor la gorustum hemen baslayabılvegını soyledintakibe. Bugun yarın adet olayım ilk muyane yarın olacak gıbi yanı ilk muayene de vajonal muayene yapıldığını okudum bir kac yerde tecrubesı olanlar yardımcı olabılırdı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…