Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar hatta 500tl yaziyor kutusu 5kutufalan kullaniliyormuş..ben ozele gidiyorum ozaman 2500tl oluyor

Hiçbir fikrim yok canım ama o kadar maliyetli değildir herhalde ya. Çokmuş çünkü. Belki bi bilen çıkar

Arastirdim canim sanada bilgi olsun.normal fiyati 502tl ymiş.ama devletede gitsen ozelede gitsen rapor cikabiliyormuş.rapolu fiyati kutusu 110tl civariymis.bakalim kac kutu gidecek.artik hamama giren terler. Benim tahmini rahim filmi aşılama vss 2500tl falan oluyor.tabi ilkinde tutarsa tutmazsa 2.ci aşılama yine 1200 falanmis

Arastirdim canim sanada bilgi olsun.normal fiyati 502tl ymiş.ama devletede gitsen ozelede gitsen rapor cikabiliyormuş.rapolu fiyati kutusu 110tl civariymis.bakalim kac kutu gidecek.artik hamama giren terler. Benim tahmini rahim filmi aşılama vss 2500tl falan oluyor.tabi ilkinde tutarsa tutmazsa 2.ci aşılama yine 1200 falanmis
Ben de 100 civarı gibi okumuştum iğne fiyatlarını, demek rapor çıkarınca ancak o kadar oluyomuş. Bu işler öyle kuzum, malesef hep para. Ama el mahkum, bebiş isteyince her şeye katlanıyo insan. Ben de şimdiden tüp bebek konusunu düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Keşke hiç birine gerek kalmasa

Ben de 100 civarı gibi okumuştum iğne fiyatlarını, demek rapor çıkarınca ancak o kadar oluyomuş. Bu işler öyle kuzum, malesef hep para. Ama el mahkum, bebiş isteyince her şeye katlanıyo insan. Ben de şimdiden tüp bebek konusunu düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Keşke hiç birine gerek kalmasa

Valla desene benim oğlan bedavaya geldi. :)

Hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin inşallah Ben de 13 eylülde iğnemi oldum.24 ve 26 eylülde kan testi ile hamile olduğumu öğrendim.Çok şükür. Darısı isteyen tüm arkadaşların başına inşallah...:anneadayı::dua:
Ayyy kuzum gözün aydın benimde iğnenin bugün 6. Gunu yarın 7. Gun olcak inşalalh 14. Gun öğrendin heralde hamile oldugunu demi canm ilk belirtilerin neydi kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşalalh

Kızlar
Proklatin 19.26
Tsh 3.83
Fsh 16.66
Lh 7.27
Kızlar yorumlarsanız sevinirim
Merhaba canım. Öncelikle yaşın kaç acaba? Sormamın sebebi fsh ında bi yükseklik var. Genelde 35-40 yaşından sonra yükselmeye başlar vücutta. O yaşlardan önce bu şekilde yükselirse normal yoldan gebe kalma şansını baya bi düşürüyo malesef. Doktoruna danış, ilaç tedavisi vardır mutlaka. Ayrıca tsh da aslında normal değerler içerisinde ama hamilelerde ve hamile kalmak istryenlerde 2.50 altı olması gerekiyo. Mesele benim de tsh hep 3.80 civarı çıkardı, geçen ay tam 5.01 çıktı. Normal bi kişiye ilaç vermem ama hamilelik düşündüğün için bi süreliğine ilaç vericem dengeleyelim dedi doktorum. Onu da bi danış istersen. Pko yok görünüyo. Biraz fsh sıkıntılı işte. Ama mutlaka kontol altına alınsın, hamile kalmada en önrmli hormon diyebilirim

Iyi yaptn ya bosver sunu bizlerede gosterms oldn hasret kaldik hic gormedim ben mesela:)))
Canım sende progestan kullandığını söylemiştin
Benim bugün çok sancim oldu rahmime vuran sancılarım oldu sende böyle birşey yaşadın mi sürekli kusma hissi birsey anlamadim vücudum sanırım bu hormonsal ilaclari artık kabul etmiyor :/

Gunaydin güzel anneler bu sabah alt karın agrisiyla uyandim.3 gündür cok fazla regl agrilarim var diger aylar bu kadar olmamisti kiste donüstü galiba . bugün reglin 26.günü ekim 12 bat günün inşallah gecikme olmaz.bu arada doktor kilo da ver dedi.10kg vermem lazim.

• Beğen
Reactions: 10N
A AloeeVeraa canım bugün iğnenin 9.günü test yaptım silik bile çıkmadı iğnenin etkisi gitti sanırım bu ayda hamile degilim

9.gunde gebelik belli olmazki en azindan 13.günu bekle ...umutsuzluk bu tedavinin basarisiz olmasinin en büyük nedeni...insallah tutar

Gunaydin güzel anneler bu sabah alt karın agrisiyla uyandim.3 gündür cok fazla regl agrilarim var diger aylar bu kadar olmamisti kiste donüstü galiba . bugün reglin 26.günü ekim 12 bat günün inşallah gecikme olmaz.bu arada doktor kilo da ver dedi.10kg vermem lazim.
benim ağrılarım azaldı ama belimde hafif var. yürüyüşü öneririm kilo vermek için. benimki de 10 ekim bakalım.

benim ağrılarım azaldı ama belimde hafif var. yürüyüşü öneririm kilo vermek için. benimki de 10 ekim bakalım.

Evet yürüyüsede baslicam.bende insilün direnci var cok zor kilo verip hizli aliyorum.3 aylik klonen kullanimimda tam 7 kg almisim.resmen sisirdi vucudumu

X