Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl olmama 5 gun var bence yumurtalarin catlamadigindan cikiyor olabilir cünkü 10gündür ayni sekilde cikiyor
Hep bu şekilde çıkıyosa çatlayamadığından olabilir evet canım. Olsun sen regl olmayı bekle az kalmış zaten, sonra kendini bi arındır ama tabi çalışmalara devam

Cok cok haklisin. Bekliyoruz o gunu Rabbim yardimcimiz olsun. Ne yapalim olmadi 3 4 denerim klomeni sonra direk tup bebek dusunurum.
Evet en son çare öyle olur ama sen umutsuz olma bence canım, ortada bi problem olmaması bile çok güzel bi şey bence

Eğer pko ve sperm hareketlerinde sorun varsa ya?

Ben bu hasretle yanarken hep uzuntu icindeyken zaman harcarken napiyim kolumdaki 3 5 bilzeigi bana faydasi olmicaksa bole guzel bisiye feda olsun diyorum kzlar
En son çare olarak tabi ki insan her şeyi gözden çıkarır canım haklısın zaten. Ama belki de hiç gerek kalmaz

Ay ben bunu yeni gördüm canım evet bariz çizgi var ama daha 6.günümüz canım. En az 10 gün bu çizgi iğneden dolayı çıkar ama görmek çok güzel :)
Biliyorum ama klomen kullanmıştım zaman iğneden sonra merak edip yapmıştım çıkmamıştı bunda cıktı bunu görmek bile okadar guzelmi inşalalh gerçeğinde görürüz kuzum ya ha bide 10 gün çok fazla zaten 6. Gun bugün 14. Günden sonra çıkar net olarak iğneden sonraki 14. Gun adet döngüsünün 30.gününe denk geliyor

Eğer pko ve sperm hareketlerinde sorun varsa ya?
Yine aşılamada spermleri seçerek en iyilerini koydukları için hamile kalma ihtimali yine yüksek. Ama tabi normal birine göre daha az miktarda hareketli ve sağlam enjekte edilir içeri. Aşılama en azından 1-2 kez denemeye değer diye düşünüyorum canım

Ben de 10.güne kadar iğne etkisi olabilir demek istedim kuzum. 14.güne kesin sonuç belli olur bence de

Ben de 10.güne kadar iğne etkisi olabilir demek istedim kuzum. 14.güne kesin sonuç belli olur bence de
Ha ben sandım 10 gün sonra gever dedin tatlım yanlış anlamışım kusura bakma aynen 14. Gun azkaldı 8 gün kaliteli sayılara düştük salaklık yaptım ben testler kampanyadaydı 3 tl idi 4 tane alsaydım keske

Biraz da olsa içim rahatladı sağol
Bir de bişey daha sorucam
Aşılamada da tüp bebekteki gibi spremler .... yoluyla mı elde ediliyor
İlişkiyle mi?

Olsun
Allah bağışlasın
Bakalım Ben nolucam
Amin cnm darisi size ins, eğer herhangi bir sıkıntınız yoksa hamile kalırsınız. Doktorum bana demisti ki hamile kalmak istiyorsan kafanı rahatlatmak gerekiyor düşünürsen olmaz demisti, gerçekten doğruymuş. O yüzden kafayı bosaltin aklınıza getirmeyin çocuğu akışına bırakın. Bugün yumurtlama günü hadi birlikte olayım diye hesap yapmayın. Düşünün ki benim sağ tüpüm kapalı sol tüpümde darlık vardı tüp bebek denedik tutmadi ve ben artik akışına bırakmıştım o ay hamile kaldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…