Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende aldım sonucu 0,52 1 bile degıl yanı. Napalm nasipte yokmus
Gel kardesm sende gel bugun yikilanlara.. asilama bile tutmadi diyorum. O degerleri hic goremicem gibi geliyo hep bi hayal sanki beyin sartlandi. Insanlarn ne dusnp hissettgini merk ediyorm dusunuyorm nasi bkliyolar ve mtlu habr cikiyo kmbilr nekadr seviniyolar diyorm..

Cok cok haklisin. Bekliyoruz o gunu Rabbim yardimcimiz olsun. Ne yapalim olmadi 3 4 denerim klomeni sonra direk tup bebek dusunurum.
Selam canim bende 2. Asilamayi dusunuyorm sora tup dusunuyorum. O para cikacaksa zatn degsn bare yani zaman kaybi yasicaz yoksa bole hep. O vakti bebegmzle geciririz ins.

Cok cok haklisin. Bekliyoruz o gunu Rabbim yardimcimiz olsun. Ne yapalim olmadi 3 4 denerim klomeni sonra direk tup bebek dusunurum.
2 den sora gecebiliyorlarms 2 3 kere deniyolarms oyle cok deneme yok die duydm. Tabi butceyede bagli ben takilarimi gozden cikardim :))

Ben bu hasretle yanarken hep uzuntu icindeyken zaman harcarken napiyim kolumdaki 3 5 bilzeigi bana faydasi olmicaksa bole guzel bisiye feda olsun diyorum kzlar

2 den sora gecebiliyorlarms 2 3 kere deniyolarms oyle cok deneme yok die duydm. Tabi butceyede bagli ben takilarimi gozden cikardim :))
Canim bizim maddi durum cok sukur sorun yok ama malesef hersey maddiyat degil. Esimle sark vazifesi icin dogudayiz. Bir tek devlet hastanesi var sadece ve hormon testi yaptirmak icin bile 1 ay ugrastim dusun. Kadin dogum bolumu full cakili.
Zaten kadin erkek herkes doktorun kliniginin icinde herkes herkesi goruyor. Miden bulanir gidemezsin. Sikayet ettim yazdim ama cevap veren bile olmadi.
Buyuksehirde olsam hic dusunmem klomen filan direk tup bebek icin ugrasirim ama yok ne izin var ne gidecek zamannnn...
Cok caresizim.
Allahim yardim etsin nefret ediyorum yasadigim yerden sirf bu yuzden.

Ben bu hasretle yanarken hep uzuntu icindeyken zaman harcarken napiyim kolumdaki 3 5 bilzeigi bana faydasi olmicaksa bole guzel bisiye feda olsun diyorum kzlar
Tabiki bebegin seni mutlu edecek o teneke parcalari degil. Herseyimi veririm yavrum icin ama yok olmuyor. Allahim sen buyuksun.
Uzulme giden 3 5 bilezik olsun geri yerine konur. Konmasa ne olur ki yaninda yavrun olacak

Bizde ikimz calisiyoriz sukur altndn kalkariz. Allah yardim etsn canim ya oda kotu neseki imkanlar genis bizde sukur sehrimizde

Tabiki bebegin seni mutlu edecek o teneke parcalari degil. Herseyimi veririm yavrum icin ama yok olmuyor. Allahim sen buyuksun.
Uzulme giden 3 5 bilezik olsun geri yerine konur. Konmasa ne olur ki yaninda yavrun olacak
Aynen kuzum arkadsta diyo calisiyosnz para geri gelir zaman gelmz die. Ya zatn takmiyorm da annemler bozdrmuyo ev icin falan kullanilir die birikm amacli yani. Esimde arabayi gozden cikardi yavrum icin deger diyo ya esim bnden fena cok istiyo kzlar uzuluyorm artik onu oyle gorunce (

Zaman gostrck bakalm ben kabullendm adet gelsn de ikincisine baslayim. Regl glmzse tekrarlarim kuzum. Umutlarm yikildi yani asilamayla bile olmadi. Igne tedsvisi yaptrcam degsin bare paramiza ve umudumuza

Benimde bu ay rahim filmi 750tl+2kere muayene ucreti 150tl+rahim filmi ilaclari 65tl+infolic combi 40tl+esime vitamin 65tl battik valla aşilamada 1000 tl yi geçer bilmiyorum bilmiyorum bu ay olmazsa 2.asilamayi yaptirabilirmiyim

Uzulme desem samimi gelmez sana cunku bende uzuluyorum. Ne guzel ki boyle destek olan bir esin var.
Benim esimde sagolsun her zaman maddi manevi yanimda. Onun destekleri olmasa zaten hersey daha da zor olurdu..
Bosver altin gumus bilmem ne insallah tez zamanda bebisine kavusursun

Benimde bu ay rahim filmi 750tl+2kere muayene ucreti 150tl+rahim filmi ilaclari 65tl+infolic combi 40tl+esime vitamin 65tl battik valla aşilamada 1000 tl yi geçer bilmiyorum bilmiyorum bu ay olmazsa 2.asilamayi yaptirabilirmiyim
Ya ben bu ay klomene basladim. 3 ay sans verelim hadi dedik ama ben asilama filan yaptirmayacagim pek guvenemiyorum basari oranina. Direk tup bebek tabi o da %100 garanti degil ama 3 ay sonra tup bebek arastirmaya baslarim herhalde.
Zaten bebek isteyenlerin eli mahkum somurdukce somuruyorlar. Inofolic combiyi bende kullaniyorum 50 tl verdim allah askina altin kaplamami bilmiyorum ki

2 den yukselmz ki kuzum ya daha yuksk bisi olmasi lazm. 11. Gunuydu bugun zatn cikardi yani olsa

Forumu incelersen 2 den yukselen cok kisi var 11.gun cok erken bence hala umut var inanki seni teselli icin soylemiyorum ama okuduguma cok cok eminim.bence hamike olma ihtimalinde var.2 3 gün önce tekrarla bence

gunaydınlarrr :) evet benımde aynen oyle sankı adet olacakmısım gibi sancılarım oluyor. bugun 12.günüm kan testı yaptırayım diyorum
yaptırdın mı benimde 11.gün. eve gelirken eczanenin onunde duraladim sonra doğruuydu eve. hayırlısı bakalım.

Gunaydin canim ya benimde oyle geldi gelcek idrar testi yaotm negatif umutlanmiyorm adeti bkliyorum oyuzden ilk asilama cop
Hakkında hayırlısı canım. vardır zair bi zamanı.

Günaydın canım. Regl ağrısı da bi hamilelik belirtisi, o yüzden umut var bence. Hayırlısı olsun inşallah canım
ınsallah diyorum. geçen sefer testi açtım tam yapacam regl oldum. bu sefer beklicem.

Bu arada bende doktor ultrasonla 10 haftalik gebesin dediya gittim eczaneden 2 tane gebelik testi aldim inanamadim.ne cahilmişim.
ay valla bende sırf meraktan kan testi den sonra denemiştim. :)

Hayırlara vesile olsun canim.

25. Gnde yumrtlama kalmamasi lazim degl mi canim. Gebe olmayasn:)

O imkansiz canim zaten regl sancikari basladi.10gundur test boyle cikiyor.benin tahminim 10yumurta vardi buyumediginden kist oldu ibsallah regl yle dokulur

Reactions: 10N
Kizlar bu arada sabah esim dediki.bu aralar elinde hep telefon var hayrola dedi.arada bakiyorum sırıtıyorsun arada bakıyorum icini çekiyorsun diyor...
:) :) bende aynen öyleyim

Destekleriniz icin hepinize tesekkur ederim canlarim ama sonuc cikti 2.21 5 altiysa gebelk yok zatn die biliyorum. 2 li rakam ilk defa gordum
Hakkında hayırlısı olsun canım.

Hamile olabildiniz mi
benim ikinci ayim. 11.gün iğneyle. müthiş bir bel ağrısı bekliyoruz bakalım.

Evet ya aynen çok erken ama dayanamadimmm görmek istedjm
Ne gördün ben teati anlamıyorum :)

Ortada problem yokken aşılama tutma ihtimali yüksek demişsiniz
Olur mu Kİ gerçekten
Bizim de yok sorun
Tedaviye başlıcaz
Ne kadar zaman sora çatlatma iğnesi olur ki
Bence sizde ve eşinizde bi problem yoksa aşılamada hamile kalma ihtimali yüksek. Çünkü hem yumurtalar çoğaltılıp geliştiriliyo hem de spermler yıkanıp en iyileri kalıyo. Sonra da o spermler tam yumurtalara en yakın yere enjekte ediliyo ve döllenme kolaylaştırılıyo. Bi sorun yoksa bu şekilde hamile kalmak çok muhtemel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…