Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm darisi size ins, eğer herhangi bir sıkıntınız yoksa hamile kalırsınız. Doktorum bana demisti ki hamile kalmak istiyorsan kafanı rahatlatmak gerekiyor düşünürsen olmaz demisti, gerçekten doğruymuş. O yüzden kafayı bosaltin aklınıza getirmeyin çocuğu akışına bırakın. Bugün yumurtlama günü hadi birlikte olayım diye hesap yapmayın. Düşünün ki benim sağ tüpüm kapalı sol tüpümde darlık vardı tüp bebek denedik tutmadi ve ben artik akışına bırakmıştım o ay hamile kaldim.
İnşallah yaa
Allah bağışlasın ne güzelll
Kafayı rahat Bırakabilsek olucak evet
Yumurtlama gününü takibi bırakalı sene olmuştur
Ama yok

Benimde bu ay rahim filmi 750tl+2kere muayene ucreti 150tl+rahim filmi ilaclari 65tl+infolic combi 40tl+esime vitamin 65tl battik valla aşilamada 1000 tl yi geçer bilmiyorum bilmiyorum bu ay olmazsa 2.asilamayi yaptirabilirmiyim
Evt rahm flminide sogrtalar odemiyo tatlm bizmde o ay 1000 i bulmsti catlatma igneside 90 tl zatn

Uzulme desem samimi gelmez sana cunku bende uzuluyorum. Ne guzel ki boyle destek olan bir esin var.
Benim esimde sagolsun her zaman maddi manevi yanimda. Onun destekleri olmasa zaten hersey daha da zor olurdu..
Bosver altin gumus bilmem ne insallah tez zamanda bebisine kavusursun
Amin canim hepimiz kabusalim aynen allaha sukur anlayn destk olan eslerimz var

Forumu incelersen 2 den yukselen cok kisi var 11.gun cok erken bence hala umut var inanki seni teselli icin soylemiyorum ama okuduguma cok cok eminim.bence hamike olma ihtimalinde var.2 3 gün önce tekrarla bence
Bunu bilmiyordm canim tamam takip edicem. Haftaya bida veririm adet olmassn haftaicnde

Yine aşılamada spermleri seçerek en iyilerini koydukları için hamile kalma ihtimali yine yüksek. Ama tabi normal birine göre daha az miktarda hareketli ve sağlam enjekte edilir içeri. Aşılama en azından 1-2 kez denemeye değer diye düşünüyorum canım
Arkadaşım iki kere denedi olmadı bakalım ne yapacak tüp için de şartlar varmış galiba öyle dedi

Arkadaşım iki kere denedi olmadı bakalım ne yapacak tüp için de şartlar varmış galiba öyle dedi
Tabi hiç birinin garantisi yok sadece ihtimalleri arttırıyolar. Tüp bebek için gerekli şartları ben de tam bilmiyorum. Özeller yapar her türlü de devletin şartları var tabi

Biraz da olsa içim rahatladı sağol
Bir de bişey daha sorucam
Aşılamada da tüp bebekteki gibi spremler .... yoluyla mı elde ediliyor
İlişkiyle mi?
İlişkiyle değil canım, örnek veriyo aynen test için verir gibi. Sonra o sperm yıkama işleminden geçiriliyo ve sadece iyi hareketli işe yarar spermler kalıyo. Onlarda kadına enjekte ediliyo yumurtalara yakın bi şekilde

Merhaba,
6 ay eşimle denemelerimizn sonunda 8 Eylül cumartesi ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum. İğnemi saat 11:00'a doğru göbekten vurundum. Aynı gün, 10 Eylül ve 12 Eylül'de de doktorumun önerisi doğrultusunda ilişkiye girdik. 25 Eylül salı günü ve dün de kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim. İğne vurunmadan 4-5 gün önce doktorumun önerisi ile promotil women ve omepa vm takviyelerini içmeye başladım. Umarım benim için herşey yolunda gider ve isteyen herkese Allah'ım bebek nasip eder.:anneadayı:

Hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin inşallah Ben de 13 eylülde iğnemi oldum.24 ve 26 eylülde kan testi ile hamile olduğumu öğrendim.Çok şükür. Darısı isteyen tüm arkadaşların başına inşallah...:anneadayı::dua:

Hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin inşallah Ben de 13 eylülde iğnemi oldum.24 ve 26 eylülde kan testi ile hamile olduğumu öğrendim.Çok şükür. Darısı isteyen tüm arkadaşların başına inşallah...:anneadayı::dua:
Sağlıklı hayırlı bir gebelik olsun canım dikkat et yorma kendini

Iyi aksamlar kizlar yunurta gelistirici igne kullanan oldumu fiyati nedir acaba.nette bazi yerlerde 250tl falan yaziyor tanesi.

X