Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence iğnenin etkilerinden dolayı canım, çünkü benim de akıntım çok ama hala baya sıvı bi akıntı. Diğer çatlatma iğnesi kullandığımda da akıntım çok olmuştu. Keşke bebiş belirtisi olsa ama daha bence rahme yerleşmemiş olabilir döllensede
Valla ne biliyim umut dünyası işte inşalalh yerlesmstir

Ar kadaslar merhaba bende bu ay klomen+otrivelle kullandım. Igne sonrası Bugun 11.gunum.bugun sabah dayanamadım Bi test yaptı silik ikinci çizgi oldu. Bana da dua edin inşallah bu ilaç etkisi degıl de bebiştir :KK43:
Slm , ben bir dr lar sitesinde okumuştum, sizin gibi soru soruyordu, dr cevabı 11. Gün iğnenin etkisi kalmaz, hayırlı olsun yazmış , sizinde öyledir inş, iğne gobekten mi yapıldı

A AloeeVeraa canım benim catlatma iğnesinin 7.günü akintim ve su geliyor bildiğin çamaşır ıslanıyor yumurta dollendimi acaba
Benim de aynı şekilde su gibi akıntım var canım. Bunu iğne yapabiliyo. Yumurta döllenmiş olsa bile daha rahme tam olarak yerleşip hcg salgılamaz bence. Ama bi kaç güne eğer döllendiyse hcg salgılamaya başlar. Benim de bugün 5.günümdü bakalım

Ins filmden guzel sonuc alirsin canim ama biri tikaliysa bnce direk asilama gibi yontemlere gecmeli ve seni bkletmemeli diye dusundum. Hersy acik oldgunda bile ne dusk ihtimal olmuyo yani daha cok yipranmana ne gerk var
Ben de öyle düşünüyorum canım. Miyomum sol tüpe yakınmış, tıkayıp tıkamadığı filmde belli olacak.

bende bel ağrısı var. ikiye ayrıldı ayrılacak. kaşık ağrımı unuttum valla. igneden sonrakı 10. günüm.

Hakkinda hayirlisi canim...ama 2 gebeligimdede en erken belirti bel ağrısıydı

• Beğen
Reactions: 10N
Kizlar nette ignenin 6.günü cok onemli mutlak dinlenme yaziyordu.yerlesme gunüymüş
Dinlenmek mi en az 6 saat ayakta geçiriyorum, eve gelince bir 2 saatte yemek vs cabası, ama ben buna inanmıyorum ne ağır işlerin içinde olanlar var, tutacağı varsa tutuyor, nasip değilse olmuyor,Allah hepimize sağlıklı ,hayırlı evlat nasip etsin

X