Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar, dün dra gittim ben klomenden sonra büyümüş yumurtalar kaç tane büyüdüğünü sormayı unuttum ama bugün iğne verdi ovitrelle ve ilişki önerdi. iğnenin yan etkileri vs. var mı bir de bu iğneyle birlikte ne zaman test yapılabilir?
Merhaba canıım. İğnenin bi yan etkisi yok, kasıklarında hafif ağrılar, akıntı olabilir. Testi 14-15.gün yap garanti olsun. Çünkü bazılarında 12 güne kadar bile iğne etkisinden dolayı pozitif çıkabiliyo

Ya zaten 14. Gun adet oluyorusn olmadıysa eğer kesin oluyorsun doktorum öyle demişti oyuzden 11 12 13 . Gün-de belli olur yani
Hayır ben daha önce kullandığımda 17.gün adet oldum, tam da normal döngümde yani 28.günde adet oldum

Merhaba canıım. İğnenin bi yan etkisi yok, kasıklarında hafif ağrılar, akıntı olabilir. Testi 14-15.gün yap garanti olsun. Çünkü bazılarında 12 güne kadar bile iğne etkisinden dolayı pozitif çıkabiliyo
ayy yine sabretme zamanı desene, nasıl bekleyeceğiz o kadar :mad:

ne kadardır uğraşıyorsun acaba? benim yaşım 26 ve 7 ay oldu neredeyse artık bu ay hızlandırdı doktor ben telaş yapıyorum diye :)
Ben de 26 yaşındayım canım. Geçen yıl tam da ekim ayında ilk ayda hamile kaldım ve sonra 8 haftalık kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonra 5 ay korunduk, şimdi de bu denediğimiz 6.ayımız hala gelmedi bebiş. Benim de doktorum çok istiyorum diye süreci hızlandırdı ve klomene başladım. Bu klomen ve çatlatmada 2.ayım. inşallah artık güzel haberler alırız canım

Canım ben vajinismuslu olduğum halde anestezis yaptırdım o kadar büyütülecek birsey değil açıyor ama aynı vajinal ultrosan gibi bi aleti içine koyuyorlar sadece ucunda kamera canını acıttı oda kendimi çok sıktığım için ilacı hissetmedim bile

Bakalim canim bende mecburum yaptirmaya...insallah kolay gecer.bende alttan muayenede cok zorlaniyorum.

• Beğen
Reactions: 10N
Ben de 26 yaşındayım canım. Geçen yıl tam da ekim ayında ilk ayda hamile kaldım ve sonra 8 haftalık kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonra 5 ay korunduk, şimdi de bu denediğimiz 6.ayımız hala gelmedi bebiş. Benim de doktorum çok istiyorum diye süreci hızlandırdı ve klomene başladım. Bu klomen ve çatlatmada 2.ayım. inşallah artık güzel haberler alırız canım

amiin inşallah, çok geçmiş olsun. ben iki kez kimyasal geçirdim valla çok uğraştırdı bizi bebişler desene :)

amiin inşallah, çok geçmiş olsun. ben iki kez kimyasal geçirdim valla çok uğraştırdı bizi bebişler desene :)

Kimyasal nasil oluyor.benim gecen yil dusugum oldu ama sadece kanda beta hcg 156ya cikip düştü.rahimde hic gorulmedi.o dami kimyasal gebelik oluyor

X