Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen yinede sor canim.belki ben yanliş anlamisimdir...ama internette aşılama yapilirken iğne daha mantikliymis .çünkü klomen kullandiktan sonra yumurtlama surecine müdahale edilmiyor ama yumurta büyüyene kadar iğneli tedaviye devam edilebiliyor.acıkcasi bende ısrarcı oldum çünkü benimde tek yumurta gelisiyir hep.sen icini ferah tut olacak inşallah.tutmazsada önümüzdeki ay igneyi istersin
Bnde soliyim kuzum aynen hep ole okudum bende cok ucuz gibi rahat davranmasnlar:)

Olurmu canin dogal yolladan daha fazla ihtimal var.sonuçta tekde olsa yumurtan gelismis bak benim hic gelişmedi.bende tdk oluyor diye uzuluyorum ama aslinda bosuna ..Allah ol der olur.birde herkesin vucudunun ilaca verdigi tepki farkli belkide internette yaziyor ama igne bana yaramiyacak.nasip nasip. Sen rahat ol
Evet bebegm gerektgi olcude kaliteli olmasida onemli ins bizlerede nasip edecek

Dinlenmek mi en az 6 saat ayakta geçiriyorum, eve gelince bir 2 saatte yemek vs cabası, ama ben buna inanmıyorum ne ağır işlerin içinde olanlar var, tutacağı varsa tutuyor, nasip değilse olmuyor,Allah hepimize sağlıklı ,hayırlı evlat nasip etsin

Valla ilk hamileligimde günde 14 saat calisiyordum.hatta doguma isten gittim.10 haftalikken hamile oldugumu ögrendim.ögrendigimin ertesi günü düstüm agzim burnum alin bolgemde kırıklar oldu bebege birsey olmadi...ama işte isteyipte olnayinca insan keşke dememek icin elinden gelenin fazlasini yapiyor .(hurafe bile olsa)..yoksa Allah a emanetiz

• Beğen
Reactions: 10N
Valla ilk hamileligimde günde 14 saat calisiyordum.hatta doguma isten gittim.10 haftalikken hamile oldugumu ögrendim.ögrendigimin ertesi günü düstüm agzim burnum alin bolgemde kırıklar oldu bebege birsey olmadi...ama işte isteyipte olnayinca insan keşke dememek icin elinden gelenin fazlasini yapiyor .(hurafe bile olsa)..yoksa Allah a emanetiz
Bencede tatlim allah olacaksa koruyor. Tabi biz dikkatli olalim yine de:)

X