Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa dimii? Allah nasip etsin ikimize de sağlıklı sıhhatli iki bebek çok kıymetli bir duygu :/
Amiin canım benim Allah isteyen herkese bir an önce versin, evlat hasreti çektirmesin. Çook kıymetli bi duygu eminim. Sadece 8 hafta karnımdaydı ama o kadar alışmıştım ki, nasıl güzel bi histi. Kim bilir kucağımıza alıp kokusunu içimize çeksek neler hissederiz

ben bırde ıkı aydır prowomen kullanıyorum kullanıyor musunuz bu vitamın ilacını?
benimde ikinci ayim. yumurta kalitesi artırıyormuş. hayırlısı :KK66:

Bu sefer doktora gidince sorucam.bende cok merak ediyorum.çok fazla sitede bu konuda sorular var google da arattim ama cevap yok.ben ögreniyim her yere yazicam.insallah sormayi unutmam.:eek::eek:
sana güveniyorum. takipçinim.

Banada sezeryanla dogum sonrasi yapiskanlik olabilir 1 yili gecti olmuyorsa vatdir bir problem dedi. Madem önce rahim filmi isteseydi niye 3 ay bosuna klomen kullandirdi o da bir sacmalik
bende kasik fıtığı ameliyatı olmuştum dr kapalı yapamamıştı yapışık diye.kontrole gittiğimde söyleyim.

Bakalim canim bende mecburum yaptirmaya...insallah kolay gecer.bende alttan muayenede cok zorlaniyorum.
amaaaaan kim zorlanmiyorki vallla.al bendende okadar.
ben bırde ıkı aydır prowomen kullanıyorum kullanıyor musunuz bu vitamın ilacını?
benimde ikinci ayim kaliteyi artiriyormus. hayırlara vesile. :)

benimde ikinci ayim. yumurta kalitesi artırıyormuş. hayırlısı :KK66:

sana güveniyorum. takipçinim.

bende kasik fıtığı ameliyatı olmuştum dr kapalı yapamamıştı yapışık diye.kontrole gittiğimde söyleyim.

amaaaaan kim zorlanmiyorki vallla.al bendende okadar.
benimde ikinci ayim kaliteyi artiriyormus. hayırlara vesile. :)

hakkımızda hayırlısı inşallah güzel haberlerle dönelim canlar :)

• Beğen
Reactions: 10N
Amiin canım benim Allah isteyen herkese bir an önce versin, evlat hasreti çektirmesin. Çook kıymetli bi duygu eminim. Sadece 8 hafta karnımdaydı ama o kadar alışmıştım ki, nasıl güzel bi histi. Kim bilir kucağımıza alıp kokusunu içimize çeksek neler hissederiz

ah ya üzme kendini, strese de sokma bence sakin olmak en iyisi. ben her heyecanlandığımda bunu düşünüyorum. geçen ay yakın arkadaşım doğum yaptı istemeden o kadar üzüldüm ki serum falan yemek durumunda kaldım, bu sebeple adetim bile gecikti düşün. sakin olmak lazım :/

Günaydın kızlar aranızda gebelikten once progestan fitil kullanan var mı?
Bende ilk defa kullancam olurda hamile kalırsam hemen düşük olmasın diye çünkü Dusuklerim var.
Selam canim hosgeldin. Ben yuvarlak hapini kullaniyorum. Vajinayada uygulaniyor

Canim ayni şeyi bende çok okudum.doktoruma sordum .eger diger aylarda klomen kullanildiysa istege bagli olarak igneye gecemiyorlarmiş.litarütüre aykiriymiş.oyüzden bana 2 ay ara verdi.aşılamamı iğne tedavisi sonrasi yapicak.cünkü benimdd hep 1 yumurtam olgunlasiyorsen icini ferah tut zaten 1 yumurta 1 sperm lazim
Hay literaurlerine diyesim geldi:)) sagol canimcim aynen oylede iste bizde olmadgidan ins o yumurta ise yarar

ah ya üzme kendini, strese de sokma bence sakin olmak en iyisi. ben her heyecanlandığımda bunu düşünüyorum. geçen ay yakın arkadaşım doğum yaptı istemeden o kadar üzüldüm ki serum falan yemek durumunda kaldım, bu sebeple adetim bile gecikti düşün. sakin olmak lazım :/
Ben de sakin olmaya çalışıyorum kuzum, geçen aydan beri artık çok takmıyorum. Bi gün bi şekilde olucak gözüyle bakıyorum. İşte sadece sabırsızlanıyoruz bir an önce olsun istiyoruz

Canm ya benim akintim çoğaldı koyulasti kıvamı beyaz acaba belirtiolabilirmi A AloeeVeraa
Bence iğnenin etkilerinden dolayı canım, çünkü benim de akıntım çok ama hala baya sıvı bi akıntı. Diğer çatlatma iğnesi kullandığımda da akıntım çok olmuştu. Keşke bebiş belirtisi olsa ama daha bence rahme yerleşmemiş olabilir döllensede

B

Benim de bu ay rahim filmi çekilecek, tek tüpümün tıkalı olmasından şüpheleniyor, eğer öyleyse 6 ay kullanabiliriz dedi klomeni, şans yarıya düştüğü için. Başka bir doktor da istersen direkt aşılama da yapabilirz demişti.
Ins filmden guzel sonuc alirsin canim ama biri tikaliysa bnce direk asilama gibi yontemlere gecmeli ve seni bkletmemeli diye dusundum. Hersy acik oldgunda bile ne dusk ihtimal olmuyo yani daha cok yipranmana ne gerk var

Benimde anestezili olucak .anlamadigim 5 dakika sürüyormuş.5 dakikami bayilticaklar
Anestezili dedkleri farkli canim ya mudehale oluyo kanama oluyo. Okuynca bile icim hos olmstu arastir bak sor mtlaka. 2 dklk islem inan cok basit. Kendine zarar verdirme bosuna bide ayni fiyatlar 100 200 oynuyodur en fazla :)

Yok canım hiç öyle düşünme. Ben burda çok okudum klomenle aşılama yaptırıp hamile kalan. Her yolu deniyodur, prosedür böyledir belki
Dogal yoldan farkli yokms ihtimal dusk gldi banada olcksa zatn olur da :) bklemek istemiyorm artik tahammulm kalmadi omur geciyor. Allah nasip etsn bizlere tum isteynlere:)

Dogal yoldan farkli yokms ihtimal dusk gldi banada olcksa zatn olur da :) bklemek istemiyorm artik tahammulm kalmadi omur geciyor. Allah nasip etsn bizlere tum isteynlere:)
Ama yine de doğal yola göre ihtimal fazla bence. Çünkü spermler yıkanıyo ya hep işe yarayanlar kalıyo canım, işte o işi kolaylaştırıyo. Amiin canımcım ya Allah isteyen herkese versin

Hay literaurlerine diyesim geldi:)) sagol canimcim aynen oylede iste bizde olmadgidan ins o yumurta ise yarar

Sen yinede sor canim.belki ben yanliş anlamisimdir...ama internette aşılama yapilirken iğne daha mantikliymis .çünkü klomen kullandiktan sonra yumurtlama surecine müdahale edilmiyor ama yumurta büyüyene kadar iğneli tedaviye devam edilebiliyor.acıkcasi bende ısrarcı oldum çünkü benimde tek yumurta gelisiyir hep.sen icini ferah tut olacak inşallah.tutmazsada önümüzdeki ay igneyi istersin

Bizimde 1 yumurta da olsada bu ihtimsllere kalsak bitanem enazindan ilki olmasa soraki tutar sans:)

Bende cok uzülüyorum inanki tek yumurtam oluyor diye.oyüzden gecen ay incir kürü yaptim.szbah ogle akşam kasik kasik bal tarcin cörekotu yedim bu seferde 10 yumurta oldu gelismedi.söyle 2 3 yumurta gelişsin istiyorum

Olurmu canin dogal yolladan daha fazla ihtimal var.sonuçta tekde olsa yumurtan gelismis bak benim hic gelişmedi.bende tdk oluyor diye uzuluyorum ama aslinda bosuna ..Allah ol der olur.birde herkesin vucudunun ilaca verdigi tepki farkli belkide internette yaziyor ama igne bana yaramiyacak.nasip nasip. Sen rahat ol

X