Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ilk hamileligimde günde 14 saat calisiyordum.hatta doguma isten gittim.10 haftalikken hamile oldugumu ögrendim.ögrendigimin ertesi günü düstüm agzim burnum alin bolgemde kırıklar oldu bebege birsey olmadi...ama işte isteyipte olnayinca insan keşke dememek icin elinden gelenin fazlasini yapiyor .(hurafe bile olsa)..yoksa Allah a emanetiz
Aynen dediğin gibi, Allah tan her şey

İlahi müneccim misin.kan testi idrar testi yapmadan.bu kadar olumsuz düşünme annesi gelecek inşallah bebişin
Keske dedigin gibi olsa tatlim ya. Vucudumu anliyorum ben ne zmaan bu gisleri yasasam adet oldum herayki adet belrtileri farkli yok:KK43: kabullendm sonucu gibi bisi net olsun da su ilaci birakayim

Aminn canim keske ya icimzden birileri olsada ona sevinsek biraz bare :dua:

eğer bu ay olmazsa bende aşılama yaptırmak istiyorum artık bir ihtimal çünkü gözüken bir sorun yok ama olmuyor.
Özel bir hastaneye gidiyorum doktorum çok iyi çok şükür.Aşılama için 3.000 e yakın TL fıyat verıldı çok yüksek geldı bana
sperm yıkama 1.750 lira ilaçlarda 1500 civarı tutuyormus ne ılavları kullanıyor anlamadım.Doktorum yıne klomen falan demıstı anlamadım nasıl boyle bır fıyat oluyor ?

eğer bu ay olmazsa bende aşılama yaptırmak istiyorum artık bir ihtimal çünkü gözüken bir sorun yok ama olmuyor.
Özel bir hastaneye gidiyorum doktorum çok iyi çok şükür.Aşılama için 3.000 e yakın TL fıyat verıldı çok yüksek geldı bana
sperm yıkama 1.750 lira ilaçlarda 1500 civarı tutuyormus ne ılavları kullanıyor anlamadım.Doktorum yıne klomen falan demıstı anlamadım nasıl boyle bır fıyat oluyor ?
Klomeni zaten devlet ödüyor nekadar pahali 3000 tl

X