Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cok iyiymis inslh hayirli haber verirsin bende basliycam cnm da bal saf bal diyo sen nasil yaptin acaba bide tek sabahmi kullandin?

cok iyiymis inslh hayirli haber verirsin bende basliycam cnm da bal saf bal diyo sen nasil yaptin acaba bide tek sabahmi kullandin?
İnşallah hepimiz hayırlı haberler verelim canım. Ben saf çiçek balıyla yaptım, her zaman aldığımız bildiğimiz bi arıcıdan aldık. Sabah aç 1 tatlı kaşığı, akşam yemekten önce 1 tatlı kaşığı yedim ben. Adetin ilk günü başladım 12.güne kadar yedim canım

peki o bali nekadara aldin cnm sendemi asilama olcaktin?

peki o bali nekadara aldin cnm sendemi asilama olcaktin?
İnan fiyatını hatırlamıyorum canım bi kaç ay önce aldık. Biz çok bal tüketiyoruz 10 kilo kadar aldık, kış boyunca yeriz yetmez bile :) ben aşılama olmadım canım, sadece klomen ve çatlatma iğnesi kullandım, yumurta takibi yapıldı yani

Günaydin guzel anneler.bugün reglin 23.günü sabah sağ kasikta regl ağrisi ve akintiyla uyandim normalde bat 12 ama catlama ignesi olmadim galiba erken gelicek.gelsede bir an önce rahim filmi cekilsem.

Yumurtalarin catlamis ozaman gozün aydin.sen herfirsati degerlendir.
Catladiktan sonra 1 gün canlı kalıyor demi canım değerlendiriyorum valla iğne günü oldu salı olmadı çarşamba oldu bide bugün olsun diyorum öyle işte çok heycanliyim ama son 10 gün kaldı yarın 9 olcak

Hımmm olsaydın keşke sende iğne canm ya

Cok istedim aslinda ama yapmadi ilk ay klomen kullanimimda yumurtam 31mm olmustu .baska bir doktora gitmistim bu yumurtayla gebe kalman cok zayif ama en azindan rahat regl olursun diye igne yaptirdi.her doktor farkli iste.

Cok istedim aslinda ama yapmadi ilk ay klomen kullanimimda yumurtam 31mm olmustu .baska bir doktora gitmistim bu yumurtayla gebe kalman cok zayif ama en azindan rahat regl olursun diye igne yaptirdi.her doktor farkli iste.
Doğru her doktor farklı.isliyor hayirlisi insallahh

Günaydin guzel anneler.bugün reglin 23.günü sabah sağ kasikta regl ağrisi ve akintiyla uyandim normalde bat 12 ama catlama ignesi olmadim galiba erken gelicek.gelsede bir an önce rahim filmi cekilsem.
Adet erken gelicek herhalde kuzum. Önüne bakarsın en azından

Canim catlama ignesi cok muallakta bir konu inan ben cok arastirdim yani kesin 36 saattemi catlatiyor diye ama bazi forumlarda catlama ignesi oldugu halde bir kac gün sonra yumurtasi catlayanlar var.yada dojtorun kücük ise yaramaz dedigi yumurtasi sonradan catlayanlar var.yumurta catlayinca 12 saat canli kaliyir bazilarinda 24 saate kadar uzuyormus.bence pazartesite kadar en azibdan gun aşırı degerlendir.ilk ayimda 2 yumurtam vardi doktorun catlsmaz dedigi yumurtam catladi ve kacirdim.aslinda bazi doktorlar igneden 36 saat sonra kontrole cagiriyor catlamismi diye en sagliklisi bu ama cogu umursamiyor.ben yeni tedavide igne sonrasi kontrol ettircem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…