Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğim ovulasyon testini ne zaman yaparsan yap mutlaka silik ikinci çizgi çıkar. Çünkü lh hormonu vücudumuzda sürekli var olan bi şey. Ama tabi yumurtlama döneminde bu çok artıyo ve ovulasyon 1-2 gün daha koyu olup sonra pik yapıyo. Sonra yine silikleşiyo ve hep o silik çizgi oluyo

Ben en iyisi bu ovülasyon testimidir nedir o işi birakiyim

Akisina birak kuzum bole olcak belki aynen:))

Bu konuda cok bilgim yok canim. Bnde almstim coklu netten. Bi kere yaptm silik cikti bidaha yaptm hic yok gibi silikti defter kapandi herlde dedim:))

Bende de pko var ama doktor hiç sorun etmiyor bunu. Bu ay tüp filmi çekmeyi önerdi, sol tüpe yakın bir miyomum varmış. Bakalım yarın ne diyecek. Çok üzüldüm 3 yumurtam çatlamıştı, bir tanesi de mi tutmaz çatlamayan 1 yumurtam vardı, umarım o da kistleşmemiştir.

bendede yillardir pko var.ama daha once 2 kere hamile kaldim.Allah yardimcin olsun bende regl olabilirsem banada rahim filmi cekilecek .cok korkuyorum insallah ikimizinde temiz cikar

Reactions: 10N
Bunlari netten aldin laboqicmi oyle birsey .predictor kullanmistim daha once cok pahali ama iyiydi.belki bu ay 1 paket alirim deneme icin
Ben de geçen ay ilk kez kullandım benim de laboquick canım. Hala var ama çatlatma iğnesi oldum zaten diye kullanmadım bu ay. Güvendiğin markayı al canım, daha iyi sonuç alırsın

Ben de öyle yapıyorum canım, belki işe yarar :)

Aynen ogluma hamile kaldigimda ilk iliskide hamile kaldim.ozamanlar yumurtlama tarihi ovulasyon beta hcg falan bilmiyordum güleceksin ama her iliskide hamile kaliniyor diye biliyordum.hepsini geçen yilki düsükten sonra ögrendim.ama hatirladigim regl bittikten yaklasik bir hafta sonra dügünum oldu.reglinin 13.gününe geliyor.hesaplasam denk gelmezdi.şans işte.

meraba bende yeni katildim araniza bu ay asilama yaptircam yaninda bal corekotu tarcin yapiyim diye dusundum sizler bi faydasini goremedinizmi acaba?

Allahın işi işte canım gerçekten ol demiş ve olmuş yani. Ben de zaten hiçbir şey bilmiyodum işin böyle teferruatlı olduğunu. İşin içine girince her şeyi öğreniyo insan

meraba bende yeni katildim araniza bu ay asilama yaptircam yaninda bal corekotu tarcin yapiyim diye dusundum sizler bi faydasini goremedinizmi acaba?
Merhaba canım hoş geldin. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum, çok etkili bi şey bence bal tarçın çörek otu. Hem yumurtaları çoğaltıyomuş hem büyütüyomuş. Ben bu ay klomen kullandım günde 1 tane ama bu kürü de yaptım. 4 yumurtam oluştu, 3 ü olgun seviyeye geldi büyüdü, 2 gün önce de çatlatıldı. Yumurtalar üzerinde çok etkili yani

Mrb hosgeldin.banada gectigimiz ay asılama yapilacakti.klomen kullandim yanindada birkacgün incir kürü yaptim 15günde bal tarcin corekotu yedim.10 tane irili ufakli yumurtam oldu ama gelisemediler.cogu sitede cok yumurta olunca birbirini baskiliyorlar yaziyor yani miktar ve zaman ayarlamasini iyi yapmali sonuc olarak benim asılamam iptal oldu.şu an 2 ay ara veriyorum ama söyle söyliyim tedaviye baslayinca doktorun verdigi ilaclar dışında hicbirsey kullanmayi düsünmüyorum.belki günde birkere bal tarcin cörekotu olabilir.ama incir asla kullanmam

Evet ya 3 sansin varms canim asilamadada klomen veriyo. Benimde 1 yumrta oluyo hep umtlu degilm bu ay bnde. Ins olur bu ay canim. Sen bahset yine doktora

Hosgeldin canim. Ins tutar hayirli sonuclar alirsin. Banada yeni yapildi. Asilama sorasi kullanmadim bu karisimi yumrtlamaya buyumueye yardmci oldgundan. Asilamaya kadr deneyebilirsin kizlar hep guzel sonuclar aldi:) bmde bidaki ay duzenli kullancm bunu

Neguzel masallah :) bende ole saniyodum canim ya ilk ay baya yikilmstk isin icne girnce ogreniyo insan:) gerci hala bicok insan icin cok kolay bu konularda bizlere zor iste

Neguzel masallah :) bende ole saniyodum canim ya ilk ay baya yikilmstk isin icne girnce ogreniyo insan:) gerci hala bicok insan icin cok kolay bu konularda bizlere zor iste

Olsun canim herkesin bebegi kendine kiymetli ama bizimkiler daha kiymetli olucak.rabbim hepimize eli ayagi düzgün saglikli sihatli evlatlar nasip etsin.Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…