Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim catlama ignesi cok muallakta bir konu inan ben cok arastirdim yani kesin 36 saattemi catlatiyor diye ama bazi forumlarda catlama ignesi oldugu halde bir kac gün sonra yumurtasi catlayanlar var.yada dojtorun kücük ise yaramaz dedigi yumurtasi sonradan catlayanlar var.yumurta catlayinca 12 saat canli kaliyir bazilarinda 24 saate kadar uzuyormus.bence pazartesite kadar en azibdan gun aşırı degerlendir.ilk ayimda 2 yumurtam vardi doktorun catlsmaz dedigi yumurtam catladi ve kacirdim.aslinda bazi doktorlar igneden 36 saat sonra kontrole cagiriyor catlamismi diye en sagliklisi bu ama cogu umursamiyor.ben yeni tedavide igne sonrasi kontrol ettircem
Aynen bende isterdim catlamismi diye baksaydı keşke pazartesiye kadar deneyelim inşalalh tutar ya

Canım naislsin ağrı varmi sendede bende dün eveli gün daha yoğundu ağrı bugün hafifledi A AloeeVeraa
Dün vardı ağrılarım canım ama çok şiddetli değildi. Bugün hiçbir şey yok şu an. 2 gündür akıntım var, bi de alt karın şişti hava basılmış gibi :) daha önceki iğnede de karnımda şişlik olmuştu

Dün vardı ağrılarım canım ama çok şiddetli değildi. Bugün hiçbir şey yok şu an. 2 gündür akıntım var, bi de alt karın şişti hava basılmış gibi :) daha önceki iğnede de karnımda şişlik olmuştu
Bende ağrı var özellikle sagda. Canm akıntı bendede var kaldı 10 gün ya

Bilmiyorumki ya regl olucam yada catlama ignesi olmadimya kiste dönüstü.bu tedaviden önce regl duzensizligi olanlar eger klonen sonrasi catlama ignesi olmazsa kiste donüsmüs.
Olumsuzu düşünme canım. Bence sen düzenli bi şekilde adet olucaksın

Aynen bakalım ne olcak hayırlısı sen ne zaman test yapmayı dusunuyorsun
Günüm geçmeden test yapmayı düşünmüyorum canım, çok büyük hüsran oluyo. Çok belirti hissedersem kendimde o zaman yaparım belki adete bi kaç gün kala

Ben hep olumlu dusunuyorum pozitif ol kuzum ya ister istemez aklina gelir evet ama getirmemeye çalış
Normalde çok pozitif bi insanım her şeye olumlu bakmayı seviyorum ama ister istemez içimi bi karamsarlık kaplıyo bazen. Ama sonra diyorum olucak inşallah, mucize bizi bulucak diyorum

Normalde çok pozitif bi insanım her şeye olumlu bakmayı seviyorum ama ister istemez içimi bi karamsarlık kaplıyo bazen. Ama sonra diyorum olucak inşallah, mucize bizi bulucak diyorum

Bu ay hersey guzel olucak canimcim .ben inaniyorum. Muz yemege devammm... bu arada benim esim sabah diyorki ya sen ne guzel detojs yapiyordun bana muzlar pekmezler ne oldu bittimi dedi.ben tabi 2 ay umut olmayinca saldim gitti..

Bu ay hersey guzel olucak canimcim .ben inaniyorum. Muz yemege devammm... bu arada benim esim sabah diyorki ya sen ne guzel detojs yapiyordun bana muzlar pekmezler ne oldu bittimi dedi.ben tabi 2 ay umut olmayinca saldim gitti..
Muz yemeye devam canım :) inşallah her şey güzel olucak. Yazık adam çok alışmış detoksa :)) sen yine boşlama kuzum, tedaviye kadar önden kendine de eşine de takviyelere devam

selam kızlar klomet ve estofem sonrasında yumurta takinde 4 tane yumurtam oluştuğunu söyledi doktor 25 mm dedi güzel ve falikul dedi hemen çatlatma iğnesi vuralım dedi ve vurunduk ama merak içindeyim site içerişinde 19-22 mm için çatlatma iğnesi için en uygun zamn olduğunu 25 mm için geç mi lütfen yardım edin ?

selam kızlar klomet ve estofem sonrasında yumurta takinde 4 tane yumurtam oluştuğunu söyledi doktor 25 mm dedi güzel ve falikul dedi hemen çatlatma iğnesi vuralım dedi ve vurunduk ama merak içindeyim site içerişinde 19-22 mm için çatlatma iğnesi için en uygun zamn olduğunu 25 mm için geç mi lütfen yardım edin ?
25 mm de genelde iğneye gerek duymuyorlar kuzum kendi halinde çatlama olusuyor geç değil ama iğne gereksiz

valla hemen vurun dedi bizde 1 saate kadar vurunduk. ve sonradan öğrendim ki kist yapabiliyormuş

birde o gün çok ağrım vardı kasıklarımda ve şuan okadar olmasada baskı var dün yumurta akı kıvamında akıntı geldi inşalah çatlamıştır.

birde o gün çok ağrım vardı kasıklarımda ve şuan okadar olmasada baskı var dün yumurta akı kıvamında akıntı geldi inşalah çatlamıştır.

X