Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok 16 sı gibi canım bat. Sorma yine bekleyiş başladı. İğne yapıldığım günü de sayarsam bugün 3.günüm daha of :)

Doktorlar igneden sonraki gunden basliyor saymaya.bat a göre 13 günün var ama 14 ekimde test yapsan cikar insallahhhhhhhh

Ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum, 3 yumurtam çatlamıştı ama bugün adet oldum. İlk kullanımımdı ama aşılamaya geçmek istiyorum artık. Siz klomeni 3 kez kullandınız mı?

Ben 3 kez kullandim.doktorum klomenin 3 kez kullanimindan sonra 2 ay ara vermek daha saglikli dedi.cünkü aşılama icinde klomen veya igneyle yumurta gelistiriliyor

Canim benim hersey gonlunuzce olsun
Inaninki kendim kadar sizinde gerceklessin istiyorum.anammm birde üçüzleriniz geliyormu oda cok güzel olur.gerci ben oglum gibi 3 tane daha düşünemiyorum.hatta 2 tane daha düsünemiyorum 1 iyidir iyi... :anne:
Sagol canim bizde herkesi istiyoruz kendimiz gibi:) olsun da Allah verir elbet kolayligini ve rizkini

Günaydin kuzular esim bir yazi okumuş.bize doktorlar 1 gün arayla iliski öneriyorya sperm kalitesi icin.yapilan arastirmalarda ayni gecede tek ikiskiyle hamilelik olasiliginin az oldugunu ilk iliskiden 3 saat sonra tekrar iliskiyle hamile kalma olasiliginin daha cok arttigini cunkü arastirmalara gire ikinci iliskideki spermin haraketlilik acisindan daha iyi oldugunu yaziyor.oyüzden yeni evliler daha cabuk hamile kaliyormus sık sık iliski oldugundan ama evlilik rutinlestikce iliski araligi arttigindan hamile kalinamiyomus
Evet hep gun asiri diyolar canim sagol bilgi icin. Yuksek ihtimal donemlerde hergun ilski uyguluyorm bnde. Daha mantkli geliyo vucut yenidn uretiyo cnku. Cok bekleyncede ornegn gnlerce ozamanda kaliteli olmuyo

Ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum, 3 yumurtam çatlamıştı ama bugün adet oldum. İlk kullanımımdı ama aşılamaya geçmek istiyorum artık. Siz klomeni 3 kez kullandınız mı?
1 kez kullandi bende canim. Film cektirdgim aydi hersey yolnda gelsti buyudu yumrta umutluydu baya doktor ama olmadi. Bnde pko var esmdede sorb var oyuzden 2. Ay asilamaya gecti tabi senib istegine bgli bnde istedim kendide bunu onerdi. Dusuk bi ihtimal zatn ya asilamada da 2 3. De daha vermli oluyo sanirm

Bizim de dün akşam iki kez ilişki oldu ama yaklaşık 1 saat arayla, inşallah bi işe yarar. Bu akşam da 3 saat arayla mı olsa acaba :KK51:
Super taktiklerms :) cocuk dneemelernden dolayi da cok ilski oluyo nrdyse 1 yildr ama ayni gun denememstk bnde deneym:) kiz keske onceden ogreneydik bunu bu ay gitti benm dogrgan donem artk ama dvm ediyorm denemeye obur ay sizin gibi yapcam:)

Kizlar şu ovulasyon testleriyle kafayi bozdum.kafamda 10 bilinmeyenli denkleme dönüstu.ben regl bitiminden beri hergun test yapiyorum yani 17gündür ama hergün cift cizgi cikiyor.reglime 9 gün var.onumuzdeki ay ilacsiz ara vericem ovulasyon testiyle reglimi takip ediyim diye bu ay yumurtalar buyümedi nasilsa diye deneme yapiyim onumüzdeki aya tecrübe olur dedim.internette ovulasyon testi yapanlarin resimlerine bakiyorum belirlu bir gunden basliyor hic 2.cizgi yok yavas ysvas koyulasiyor tam cift cizgiden sonrada yavas yavas siliklesiyor

Super taktiklerms :) cocuk dneemelernden dolayi da cok ilski oluyo nrdyse 1 yildr ama ayni gun denememstk bnde deneym:) kiz keske onceden ogreneydik bunu bu ay gitti benm dogrgan donem artk ama dvm ediyorm denemeye obur ay sizin gibi yapcam:)
Ben de bi şey bildiğimden değil kuzum ya, genelde bizimde tek ilişki oluyo gecede ama nadiren 2.si de oluyo :) dün akşam öyle denk geldi, olayın akışı yani :) bakalım bu akşam da 3 saat olayına dikkat ederek iki kere mi olsa diyorum. Bakıcaz artık :)

X