Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Doktor 2 3 ay tedaviye ara verdi.ekim sonu rahim filmi cekilecekmis .filim sonrasida 1 2 ay ara vericekmisim.yani ocak ayinda igneyle tedaviye baslanicak.ben kendiliginden regl olamiyorum ve sanirim yumurtalarda gelismiyor

Amin kuzum amin inşalalh senin ilk olcak heralde
Evet canım benim ilk, yani kucağıma alıcağım ilk bebeğim olucak. Geçen sene bi tane kürtajım var nasip değilmiş. Senin 4. olucakmış dimi kuzum, ay ne güzel yaa bayılırım geniş çok çocuklu ailelere :)

Doktor 2 3 ay tedaviye ara verdi.ekim sonu rahim filmi cekilecekmis .filim sonrasida 1 2 ay ara vericekmisim.yani ocak ayinda igneyle tedaviye baslanicak.ben kendiliginden regl olamiyorum ve sanirim yumurtalarda gelismiyor
Hımmm anladım canm evet her ay regl olmuyorda yumurtlamada sorun var bende her ay adet oluyorum ama ya erken ya geç hakkında hayırlısı olsun inşalalh 1 tane çocuk vardı demi snein

Bu 2 ay arada korunma kuzum, bence tam da o zaman hamile kalıcaksın inşallahh

Hımmm anladım canm evet her ay regl olmuyorda yumurtlamada sorun var bende her ay adet oluyorum ama ya erken ya geç hakkında hayırlısı olsun inşalalh 1 tane çocuk vardı demi snein

Evet canim 4 yasinda oglum var.Allah cocuklarimiza saglik versin

Ben tek çocuk büyüdü. M ve çok zor tek olmak o yüzden çocukların kardeşli olsun istiyorum 2 kizim 1 oğlum var büyükler kucukte değiller herşeylerini anlatacak haldeler ayak bağım yok yani 2 si okula gidiyor büyük kizim 4 e oğlum 2 ye gidiyor küçük kizim seneye anasınıfına başlıycak ha bide en büyük etken oğlum sürekli anne kardeşim olsun benimde diyor oğlum var diyorum yok anne erkek kardeşim olsun bende onunla oyniyim onunla uyuycam ona oyuncak alcam vs vs üzülüyorum tabi rabbim gönlümü biliyor çok şükür 2 kız istedim verdi yerden göğe şükürler olsun oğlum olsun dedim verdi şimdi oğlumda kardeş olur insallah öncelik hayırlı sağlıklı olması tabikide ama aile boyu nasıl istiyoruz ahh bir bilsen bizi. Evin hallerini

Bende de silik çizgi görüp sonra adet olduğum zamanlar olduğu için pek ihtimal vermiyorum.
Belki de çok bekledigim için 4 sene oldu
Sen hiç olumsuz düşünme, biraz sabredip bekle sadece canım. Ama bence var bebiş. İnşallah öyledir de bizi de sevindirirsin

Allah bağışlasın yavrularını maşallah ya ne güzel. Kıyamam oğluna, inşallah Allah gönlünüze göre versin, tabi öncelikle sağlıklı sıhhatli bi bebiş gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…