Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah bağışlasın yavrularını maşallah ya ne güzel. Kıyamam oğluna, inşallah Allah gönlünüze göre versin, tabi öncelikle sağlıklı sıhhatli bi bebiş gelsin
Aynen öyle öncelik sağlık hayırlı olması ama gonlumuzdekini rabbim biliyor kendimi geçtim ne olursa OLSUN cinsiyet farketmiyor bendede babasindada ama oğlum için insallah erkek olur ve insallah tutarbebegimmm rabbim sanada hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah kuzum

Hakkinda hayirlisi olsun canim. Ins bu ay sende guzel haberler verirsin bizlere:) bizim tedavi surecleri devam ignenin 7. Gunundeyim bende nasip. Bu zamani iyi degerlendir o zaman takviyelerle:)
cnm isyeri cok yogun eve gidiyorum. yorgun ne kadar iyi denirse iste. hangi igneyi kullaniosn

Ben tek çocuk büyüdü. M ve çok zor tek olmak o yüzden çocukların kardeşli olsun istiyorum 2 kizim 1 oğlum var büyükler kucukte değiller herşeylerini anlatacak haldeler ayak bağım yok yani 2 si okula gidiyor büyük kizim 4 e oğlum 2 ye gidiyor küçük kizim seneye anasınıfına başlıycak ha bide en büyük etken oğlum sürekli anne kardeşim olsun benimde diyor oğlum var diyorum yok anne erkek kardeşim olsun bende onunla oyniyim onunla uyuycam ona oyuncak alcam vs vs üzülüyorum tabi rabbim gönlümü biliyor çok şükür 2 kız istedim verdi yerden göğe şükürler olsun oğlum olsun dedim verdi şimdi oğlumda kardeş olur insallah öncelik hayırlı sağlıklı olması tabikide ama aile boyu nasıl istiyoruz ahh bir bilsen bizi. Evin hallerini

Bende tek cocuk buyüdüm hep kiskandim arkadaslarimi insallah benim cocugum ayni seyleri yasamaz

Yarın da kına gecesi var herkes sorar durur valla ne desem bilmiyorum

Kahyasimisin sen de.... ne aptal insanlar var ...insanlarin derdini paylascaklarina tuz basıyorlar... gecende bende birine sorunca kısırım ben kısır dedim...en azından birdaha sormaz.bir kürek alican vuracan agizlarina..ayyyyy sinir oldum genee

Kahyasimisin sen de.... ne aptal insanlar var ...insanlarin derdini paylascaklarina tuz basıyorlar... gecende bende birine sorunca kısırım ben kısır dedim...en azından birdaha sormaz.bir kürek alican vuracan agizlarina..ayyyyy sinir oldum genee
Soranlar da tanımadığım kişiler bazen sinirlenip tersliyorum bazen hiç cevap bile vermiyorum ama ister istemez sınır oluyor insan

Aynen öyle öncelik sağlık hayırlı olması ama gonlumuzdekini rabbim biliyor kendimi geçtim ne olursa OLSUN cinsiyet farketmiyor bendede babasindada ama oğlum için insallah erkek olur ve insallah tutarbebegimmm rabbim sanada hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah kuzum
Amiin canım benim Allah hepimizin gönlüne göre ve sağlıklı evlatlar versin inşallah

Bana da iki tane almak daha mantıklı geldi çünkü folik asit miktarı az içinde. İki tane alınca denk geliyor anca. Aç yok ne dedi doktorun canım
Ikisi de ac karnina canim. Sabahkini kesin ac karnina iciyorum kalkar kalmaz da aksamkinde bazen hafif tok oluyorum ama pek fark etmez herhalde

Kızlar ben galiba adet oldum bikac damla geldi. tam günümde gecikmeden geldi en azindan
Ben simdi yarın mi gideyim doktora perşembe gidersem kendi doktorum orada değil

Olursan bugün azda olsa 1.gün sayiliyor .yarin git bence ilac verirse zamanini kacirmazsin.hakkinda hayirlisi olsun.rabbim yuzüne baksin.uzülne sakin diyicem ama benimde her gecen ayda ümidim azaliyor..gecikmeden olabilmekte vucudun tedaviye yanit verdigini gosteriyormuş.

Kizlar mrb.dunden beri cok fazla akintim var .ovulasyonda cok silik cikiyor.galiba yine enfeksiyon oldu.tedavi önceside fitil falan kullanmistim

Soranlar da tanımadığım kişiler bazen sinirlenip tersliyorum bazen hiç cevap bile vermiyorum ama ister istemez sınır oluyor insan

Okadar haklisinki insanlara anlam veremiyorum baskalarinin problemlerini kaşımaktan zevk aliyorlar.neden ama neden 34 yasindayim anlamiyorum.ben okadar cok korkarimki cocuk konusunda insanlari uzmekten bir tane var ama verende Allah alanda Allah vebal altina girmek cok kotü.ben hep baskalarina yapacagim kirici bir davranisın benden degilde ya oglumdan cikabilecegini dusünürüm

X