Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sende mi ikiz istiyorsun canim:) bende 2 yumurta olgnlassn cok istedim ama yine bitane oldu. Dusuk ihtimalde olsa tek yumurta ikizi olabiliyor umit kesme:))
Bizim ailede ikiz cok ama hep cift yumurta tek yumurtayla sansim yok pek:)

Allahim ne guzel bir hikaye :)

28 yaşım, klomen, famara gonalf igne asilama falan bi cok sey denedik benim sag tüp tikali çikti birde pko war maalesef 2 senedir olmuyor, tüp digerlerine gore biraz daha garanti diye dusunuyorum.

Canim benim rabbim hem sifani hemde bebegini tez zamanda verir insallah

Bizimde gecen aydi yildonumumuz ama olmadi.gerci benimkinin haberi olmadigindan zaten supriz olucakta olmuyor iste olmuyorrrrrr
Neyse artık özel günlere de takılmıyorum yeter ki gelsinler bir an önce. Bu yıl bitmeden bari gelse diyorum artık off

Ben ikizi geçtim, tek yumurtam bile tutsa sevinirdim ,ama klomen kullanip tek yumurtam oluşması üzdü, o da inan bana tutmaz

Bu arada benim çogul gebelikten aklim cikiyor.benim oglum cokkkkk yaramaz hiperaktif ...oyüzden yinede rabbim bikirde ikiz ücüz fikri beni korkutuyor
Ben ikizlerim olmasını o kadar çok istiyorum ki hep dua ederdim küçüklüğümden beri, eşim ikiz hiç istemiyo. Hem gebelik zor olduğu için bi sorun olmasından korkuyo hem de tabi bakımları zor olur diye istemiyodu. Şimdi artık diyo ki vazgeçtim ikiz olsun bari bizim çocuklar, biri bile ne kadar zor oluyo ikincisi için bari uğraşmayız böyle, ikisi bir arada çıkar diyo

Sende mi ikiz istiyorsun canim:) bende 2 yumurta olgnlassn cok istedim ama yine bitane oldu. Dusuk ihtimalde olsa tek yumurta ikizi olabiliyor umit kesme:))
Bizim ailede ikiz cok ama hep cift yumurta tek yumurtayla sansim yok pek:)
Hayır ikiz falan istediğim yok, teki tutsun yeter,inan tek yumurtayla ikizi bırak bir şansım olduğunu bile düşünmüyorum

Hayır ikiz falan istediğim yok, teki tutsun yeter,inan tek yumurtayla ikizi bırak bir şansım olduğunu bile düşünmüyorum
Canım benim sen olumsuz niye düşünüyosun ki, zaten normal yoldan da insanlar hamile kaldığında bi çoğunda tek yumurta oluyo ve o döllenip tek bebekleri oluyo. Nadiren bazen doğal yoldan çift yumurtlanıyo bazen, o zaman da ikisi döllenirse çift yumurta ikizi oluyo. Yani tek yumurta olsun kaliteli olsun önemli olan o

İnş, teşekkür ederim desteğin için ,sanmıyorum ama hayırlısı, tutsa da bu sefer, ya yine düşerse telaşı olacak ,Allah size de en kisa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inş

İnş, teşekkür ederim desteğin için ,sanmıyorum ama hayırlısı, tutsa da bu sefer, ya yine düşerse telaşı olacak ,Allah size de en kisa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inş
Aynı korku bende de var malesef. İlk bebeğimde kürtaj oldum hep içimde o korku var ama içimizi ferah tutalım asla olumsuz düşünmeyelim. Rica ederim, burda birbirimizle yardımlaşmak ve destek olmak için varız. İnşallah hepimiz artık bebişlerimize kavuşuruz

Her zaman bir şans vardır canım sen umudunu kaybetme devam et. Ilişki ne zaman dedi

Ins nasip olur cnaim benim bnde hep oyle istiyordum:) zaten olmadigi icin ikincsi acaba olur mu dusunceside insani korkutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…